Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 12/2023
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Aleksander Kwaśniewski szczerze o operacji. Jego stan zdrowia nagle się pogorszył

"Dzięki żonie i córce żyję"

Aleksandra Frankowska 29 września 2023 09:51
Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 12/2023
Fot. Zuza Krajewska

Stan zdrowia byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego w ostatnim czasie mocno się pogorszył. Było to efektem komplikacji, dlatego konieczna była operacja. Teraz Kwaśniewski podkreślił, że córka i żona były przy nim przez cały czas i to im zawdzięcza zdrowie, a nawet życie. Jak czuje się teraz Kwaśniewski?

ZOBACZ TEŻ: Przed laty twierdzono, że wzięli drugi ślub. Teraz Aleksander Kwaśniewski ucina wszystkie plotki

Aleksander Kwaśniewski o operacji

Kwaśniewski w zeszłym miesiącu poddał się skomplikowanej operacji kolana. Zabieg poszedł po myśli lekarzy, a córka byłego prezydenta zapewniła, że ojciec jest w trakcie rehabilitacji i wróci niebawem do pełni sił. Okazuje się, że operacja była konieczna, ponieważ pojawiły się spore komplikacje po wykonywanym wcześniej zabiegu.

aleksander kwasniewski ma powiklania po covid19
Fot. Piotr Molecki/East News

"Od początku lipca mam kłopot z kolanem. Przy banalnym zabiegu zostało zainfekowane bakterią, więc miałem ropne zapalenie kolana, które wymagało operacji. W ten sposób dwa miesiące walczę o kolano, chodzę o kulach. Jest lepiej, jest poprawa, ale ciągle to nie jest to, co było na samym początku, więc moja aktywność, zarówno gdy chodzi o wyjazdy, jak i rozmowy była ograniczona" - powiedział Kwaśniewski.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Byliśmy najszczęśliwszą parą na świecie”. Tak wyglądały początki małżeństwa Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich

Kwaśniewski dziękuje żonie i córce

Były prezydent nie omieszkał docenić córki i żony, które przez cały czas trwały przy nim i ogromnie go wspierały. Dzięki nim może szybciej dojść do siebie i odzyskać pełnię sił.

"Jestem wdzięczny żonie Joli i córce Oli, że się mną opiekowały, dzięki temu żyję i chodzę" - podsumował. 

Aleksander Kwaśniewski, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 12/2023
Fot. Zuza Krajewska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.