„Gra o Tron”, życie prywatne, jamnik
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy
ZE ŚWIATA FILMU

Ogłoszenie w gazecie przerwało wszelkie spekulacje. Aktorzy „Gry o tron” Kit Harington i Rose Leslie zaręczyli się!

Gabriela Czernecka 2 października 2017 06:00
„Gra o Tron”, życie prywatne, jamnik
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy

Romans Kita Haringtona i Rose Lesie śledzili na ekranie wszyscy fani serialu „Gra o Tron”. Wiadomość, że serialowa Yigritte i Jon Snow w życiu prywatnym również są parą zelektryzowała media na całym świecie.  Teraz okazuje się, że ich związek wszedł na nowy etap – Kit Harington i Rose Leslie zaręczyli się!

 

Polecamy: Wiedzieliście, że serialowy Jon Snow naprawdę jest w związku z Ygritte?! Zobaczcie, jak wygląda prywatne życie aktorów „Gry o Tron”!

 

Kit Harington i Rose Leslie są razem!

 

Kit Harington i Rose Leslie poznali się na planie serialu „Gra o Tron” w 2012 roku. Leslie wcieliła się w rudowłosą Ygritte, do której miał słabość odgrywany przez Kita Jon Snow. Po raz ostatni pojawili się razem na ekranie w finałowym odcinku czwartego sezonu serialu. Choć plotki o ich związku pojawiały się niemal co miesiąc, sami zainteresowani nie komentowali łączących ich relacji. Zastanawiano się, czy Kit Harington i Rose Leslie w ogóle są razem.

 

Wszystko stało się jasne, dopiero w ubiegłym roku. Parze aż przez cztery lata udawało się ukrywać związek! Zakochanym bardzo zależało, by utrzymać łączące ich relacje w tajemnicy, z dala od mediów. O tym, że Kit Harington i Rose Leslie są razem dowiedzieliśmy się od samego.. Kita. Aktor będąc gościem programu Jamesa Cordena wyznał, że wraz z Rose Leslie łączy go uczucie nie tylko na ekranie. 

 

Zobacz także: Gwiazdy „Gry o Tron” najlepiej zarabiającymi aktorami w historii telewizji. Ta suma zwala z nóg! oraz: Nie możecie się otrząsnąć po finale 6. sezonu "Gry o tron"? Jest już zapowiedź kolejnego! Co się w nim wydarzy?​

 

Kit Harington i Rose Leslie zaręczyli się

W ubiegłym roku Kit Harington w wywiadzie dla „L’uomo Vogue” po raz pierwszy opowiedział o związku z Rose Leslie. Aktor z „Gry o Tron” wyznał wówczas, że zakochał się w swojej serialowej koleżance właśnie na planie serialu! „Jeśli osoba, która Ci się podoba, gra obiekt twoich uczuć w serialu, bardzo łatwo jest się zakochać”, powiedział. Latem zakochani zamieszkali razem. Teraz Kit i Rose zdecydowali się na kolejny krok.

 

Kilka dni temu w „Timesie” pojawiło się ogłoszenie, w którym Kit Harington i Rose Leslie poinformowali o zaręczynach! Fani serialu „Gra o Tron” są zachwyceni tą informacją i już nie mogą się doczekać informacji o ślubie. Gratulujemy! 

Życie prywatne aktorów z
Fot. East News

Polecamy: Wpadki, żarty i komiczne wypadki, czyli „Gra o tron” pełna niespodzianek. Zobaczcie, jak powstawał serial!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.