Gra o tron
Fot. Macall B. Polay/HBO
KULTOWE SERIALE

Nie możecie się otrząsnąć po finale 6. sezonu "Gry o tron"? Jest już zapowiedź kolejnego! Co się w nim wydarzy?

25 lipca 2016 10:43
Gra o tron
Fot. Macall B. Polay/HBO

„Gra o Tron” wróci na antenę dopiero w czerwcu 2017 roku, a my jeszcze jesteśmy w szoku po wydarzeniach z finału 6. serii. Producenci jednak już postanowili zaostrzyć apetyty wiernych fanów i podzielili się teaserem wideo, pokazującym kulisy powstawania najnowszego - siódmego sezonu serialu.

 

Pokazali w nim sztandar Lannisterów i… kamienie z namalowanymi na nich oczami, które, jak już wiemy, używane są podczas ceremonii pogrzebowych. W tle słyszymy natomiast koronację Cersei, która w 6. sezonie przeszła długą drogę - od więźniarki do triumfatorki. Wszystko wskazuje, że to ona będzie jedną z kluczowych postaci w nowych odcinkach. Tuż obok Jona Snowa, o którym w finale dowiedzieliśmy się, że ma w sobie krew Targaryenów. Czy wejdzie w sojusz z Daenerys, by zdobyć władzę nad Westeros? Co się wydarzy z Aryą Stark, która na dobre porzuciła gildię Ludzi bez Twarzy? I oczywiście jak bohaterowie poradzą sobie z zimą, która w końcu nadeszła? To okaże się już latem. Czekamy ze zniecierpliwieniem!

 

Zobaczcie teaser 7. sezonu:

 

Znużył was trochę patos 6. serii? Twórcy podzielili się też wideo z wpadkami z planu. Bywa na nim naprawdę zabawnie!

 

A co wiemy na pewno o 7. sezonie "Gry o tron"?

Będzie miał jedynie 7 odcinków, co zaskakuje, zwłaszcza, że w ostatnim sezonie działo się bardzo dużo i według wielu fanów losy niektórych bohaterów zostały potraktowane zbyt skrótowo. Wiemy też, że to przedostatnia seria - w zaplanowanym na 2018 rok 8 sezonie ma być 6 odcinków. Zdjęcia odbędą się, jak dotychczas, w Północnej Irlandii, a dodatkowo w Hiszpanii (w  Sewilli, Caceres, Almodovar del Rio, Santiponce, Zumaii i Bermeo) i na Islandii.

 

Polecamy też: Winter is not coming! Niesamowita kampania francuskiego Greenpeace oparta na „Grze o tron”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.