Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News
Z życia gwiazd

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka. Oscar ma już 10 miesięcy!

Słodki maluch skradł serca internautów

Marta Nawacka 9 stycznia 2022 16:03
Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News

Jeden z najpopularniejszych choreografów w kraju spełnia się nie tylko zawodowo. Agustin Egurrola jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci: córki Carmen z poprzedniego związku, która jest już nastolatką, oraz dziesięciomiesięcznego synka Oscara. Mężczyzna udostępnił właśnie najnowsze zdjęcie malucha, które rozczuliło jego obserwujących.

Agustin Egurrola – spełniony choreograf, juror, mąż i ojciec

Agustin Egurrola zasłynął jako juror w popularnym programie tanecznym TVN You Can Dance. Po jakimś czasie związał się ze stacją TVP, w której prowadził m.in. You Can Dance – edycję dla najmłodszych. Sam jest szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Córka Carmen jest owocem związku mężczyzny z Niną Tyrką.

Druga pociecha mężczyzny, dziesięciomiesięczny synek Oscar, jest synem Agustina Egurroli i jego żony Diany. Zakochani utrzymywali swój ślub w tajemnicy przez dłuższy czas, by uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów. O ceremonii poinformowali w zeszłym roku, a po kilku dniach choreograf wyznał, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Syn pary urodził się w marcu ubiegłego roku, a mężczyzna kilka dni przed jego narodzinami pokazał piękne zdjęcia z sesji ciążowej.

Czytaj też: Agustin Egurrola w rodzinnej sesji z żoną i synkiem. Oscar rośnie jak na drożdżach!

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka

Pierwsze zdjęcie małego Oscara choreograf pokazał od razu po narodzinach, jeszcze w szpitalu. Widać było, że świeżo upieczony tata pęka z dumy. Zachwyceni internauci nie szczędzili ciepłych słów i gratulacji. Teraz Agustin Egurrola zamieścił zdjęcie ze wspólnego niedzielnego poranka, na którym pozuje razem z synkiem. Trzeba przyznać, że uroczego uśmiechu Oscara trudno nie odwzajemnić! „Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje…dzięki Oscar”, napisał pod fotografią choreograf.  

Zobacz także: Synek Agustina Egurroli ma już dziewięć miesięcy. Dumny tata pokazał nowe zdjęcia Oscara

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?