Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News
Z życia gwiazd

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka. Oscar ma już 15 miesięcy! Podobny do taty?

Internauci są niemal zgodni...

Marta Nawacka 27 czerwca 2022 07:53
Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News

Jeden z najpopularniejszych choreografów w kraju spełnia się nie tylko zawodowo. Agustin Egurrola jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci: córki Carmen z poprzedniego związku, która jest już nastolatką, oraz piętnastomiesięcznego synka Oscara. Mężczyzna udostępnił właśnie najnowsze zdjęcie malucha, które rozczuliło jego obserwujących.

Agustin Egurrola – spełniony choreograf, juror, mąż i ojciec

Agustin Egurrola zasłynął jako juror w popularnym programie tanecznym TVN You Can Dance. Po jakimś czasie związał się ze stacją TVP, w której prowadził m.in. You Can Dance – edycję dla najmłodszych. Sam jest szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Córka Carmen jest owocem związku mężczyzny z Niną Tyrką.

Druga pociecha mężczyzny, 15-miesięczny synek Oscar, jest synem Agustina Egurroli i jego żony Diany. Zakochani utrzymywali swój ślub w tajemnicy przez dłuższy czas, by uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów. O ceremonii poinformowali w zeszłym roku, a po kilku dniach choreograf wyznał, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Syn pary urodził się w marcu ubiegłego roku, a mężczyzna kilka dni przed jego narodzinami pokazał piękne zdjęcia z sesji ciążowej.

Czytaj też: Agustin Egurrola w rodzinnej sesji z żoną i synkiem. Oscar rośnie jak na drożdżach!

Agustin Egurrola pokazał nowe zdjęcie synka

Pierwsze zdjęcie małego Oscara choreograf pokazał od razu po narodzinach, jeszcze w szpitalu. Widać było, że świeżo upieczony tata pęka z dumy. Zachwyceni internauci nie szczędzili ciepłych słów i gratulacji. Teraz Agustin Egurrola zamieścił zdjęcie ze wspólnego poranka, na którym pozuje razem z synkiem. Trzeba przyznać, że uroczego uśmiechu Oscara trudno nie odwzajemnić! „W tym samym kierunku”, napisał pod fotografią choreograf. 

Internauci są zgodni, że mały Oscar najbardziej podobny jest do... mamy! Też to widzicie? 

Zobacz także: Synek Agustina Egurroli ma już dziewięć miesięcy. Dumny tata pokazał nowe zdjęcia Oscara

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.