Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News
Z ŻYcia gwiazd

Agustin Egurrola w rodzinnej sesji z żoną i synkiem. Oscar rośnie jak na drożdżach!

Te fotografie Was rozczulą...

Gabriela Czernecka 24 października 2021 13:33
Agustin Egurrola
Fot. Damian Klamka/East News

Agustin Egurrola podzielił się z fanami rodzinną sesją zdjęciową. Na fotografiach choreograf i juror tanecznych show pozuje z ukochaną żoną Dianę i kilkumiesięcznym synkiem Oscarem. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia. 

Agustin Egurrola z żoną i synem w rodzinnej sesji 

To zdecydowanie jest rok Agustina Egurroli. Zaczął się bowiem w wyjątkowy sposób. Choreograf na początku roku ogłosił, że jest już po ślubie. On i jego ukochana Diana w 2020 roku powiedzieli sobie „tak”. Kameralna uroczystość odbyła się w pięknym pałacu Mała Wieś. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy. Długo szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy złożyć przysięgę, aż znaleźliśmy je niedaleko Warszawy. Przysięgę składaliśmy w gloriecie, w zachwycających ogrodach pałacu. Cały czas świeciło piękne słońce. A przyjęcie odbyło się 200 metrów dalej, w przepięknej oranżerii”, zdradził w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA!.

Czytaj: Kubańska orkiestra, zjawiskowa suknia ślubna i... Tak wyglądał ślub Agustina Egurroli:  

W marcu tego roku para powitała na świecie synka, któremu dali na imię Oscar. Chłopiec szybko stał się oczkiem w głowie dumnych rodziców. „Myślę, że to wspaniały czas w moim życiu. Każdego dnia wstaję rano i czuję, że ono ma sens. Oscar daje mi i mojej żonie Dianie mnóstwo radości. Jesteśmy w nim coraz bardziej zakochani. Ciągle wpatruję się w niego i zastanawiam się, kim zostanie w przyszłości”, mówił w niedawnej rozmowie z viva.pl z Katarzyną Piątkowską. 

Agustin Egurrola własnie podzielił się z fanami efektami rodzinnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach widzimy żonę Agustina Egurroli, Dianę, oraz ich synka Oscara. „Szczęśliwy czas”, podpisał zdjęcia, które wykonała dla małżeństwa Ewelina Mierzejewska. Widać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach, a fotografie za parę lat będą piękną pamiątką!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.