Agnieszka Radwańska
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Jak bawiła się na weselu i kiedy jedzie w podróż poślubną?, tylko VIVE! zdradziła Agnieszka Radwańska

Katarzyna Piątkowska 28 lipca 2017 18:00
Agnieszka Radwańska
Fot. East News

W ubiegły weekend najlepsza polska tenisistka i jedna z najlepszych rakiet na świecie, Agnieszka Radwańska, wzięła ślub z ukochanym Dawidem Celtem.

Wymarzony ślub

Uroczystość odbyła się w Krakowie w kościele Na Skałce. Agnieszka miała na sobie suknię, nad którą wspólnie z Agnieszką Maciejak pracowały od kilku miesięcy. Wyglądała wspaniale, a sama uroczystość była bardzo wzruszająca. Po ślubie goście udali się do przepięknie położonego wśród zieleni Dworu w Tomaszowicach pod Krakowem, gdzie bawili się do białego rana.
„Było lepiej, niż to sobie zaplanowałam”, powiedziała nam Agnieszka. Na swojej stronie www.agaradwanska.com napisała:

„Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz fanom, że byli z nami oraz pamiętali o nas w ten cudowny dzień. Dziękujemy za wszystkie przesłane życzenia! Aga&Dawid”.  

Zobacz też: Agnieszka Radwańska już po ślubie. Goście, menu, poprawiny - tak wyglądała uroczystość od kulis!

Podróż poślubna?

Myliłby się jednak ten, kto pomyślał, że młoda para od razu uda się w podróż poślubną. Państwo młodzi od razu po weselnym weekendzie wrócili do Warszawy. Agnieszka, pod okiem już teraz męża, trenuje do kolejnego turnieju. W przyszłym tygodniu leci do Stanów Zjednoczonych, gdzie weźmie udział w kilku prestiżowych turniejach. Kiedy więc Agnieszka i Dawid wybiorą się w podróż poślubną?

„Jak zawsze, po zakończeniu sezonu. Ale nie mogę zdradzić, dokąd pojedziemy, bo sami jeszcze tego nie wiemy. Na pewno gdzieś, gdzie jest ciepło, jest morze, plaża i palmy”, mówi Agnieszka.

Wojciech Fibak powiedział, że jego zdaniem to, że Agnieszka ma poukładane życie osobiste, dobrze wpłynie na jej formę.
My życzymy jej sukcesów na turniejach i szczęścia na nowej drodze życia.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.