Jak będzie wglądał ten wielki dzień?

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2018 16:20

Agnieszka Kaczorowska tydzień temu podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Tancerka z Tańca z Gwiazdami i aktorka znana z roli w Klanie zaręczyła się ze współpracownikiem i tancerzem, Maciejem Pelą. Jak wynika z najnowszych doniesień, para rozpoczęła już przygotowania do tego wielkiego dnia! Jak będzie wyglądał?

Szczegóły ślubu Agnieszki Kaczorowskiej

Kilka dni temu na swoim Instagramie Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie, na którym w pełni prezentuje zaręczynowy pierścionek. „Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...”, podpisała fotografię z ukochanym. 

Para poznała się rok temu, niedawno zamieszkali razem. Wspólnie spędzają każdą wolną chwilę. Jak donosi dziennik Fakt, zakochani zaczęli planować już ślub. Podobno ma być to skromna uroczystość. 

„Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. Zaczynam już powoli interesować się chociażby tematyką sukni ślubnej i sali weselnej. Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!”, zdradziła Agnieszka Kaczorowska. 

Z kolei w rozmowie z Plejadą, dodała: „Każdy ma swój stereotyp w głowie, co znaczy za szybko, za wolno. Jeżeli ktoś kieruje się własnym sercem, to nigdy nie ma "za". Jest tak, jak ma być. (…) Szczegółami pochwalę się po wydarzeniu. Ślub to jest prywatny czas i ważne, żeby nie było niezaproszonych gości”.

„Gdy patrzymy w przyszłość razem, dokładnie w tym samym kierunku, to czujemy większą moc... Świat stoi otworem, a głowy pełne marzeń i pomysłów. To dopiero początek...”, napisała pod ostatnim wspólnym zdjęciem z ukochanym w mediach społecznościowych.

Gratulujemy!  

1/5
Agnieszka Kaczorowska z partnerem, zaręczyny
Copyright @East News
1/5

2/5
Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Copyright @Instagram/Agnieszka Kaczorowska
2/5

3/5
Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Copyright @Instagram/Agnieszka Kaczorowska
3/5

4/5
Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Copyright @Instagram/Agnieszka Kaczorowska
4/5

5/5
Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Copyright @Instagram/Agnieszka Kaczorowska
5/5

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.