Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska zamieściła w sieci zdjęcia z najbliższymi. Tak spędziła święta 

Dziennikarka pokazała urocze kadry

Olga Figaszewska 27 grudnia 2021 09:05
Agata Młynarska, VIVA! 24/2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Agata Młynarska spędziła Święta Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. To był wyjątkowy, magiczny czas pełen radości i spokoju. Dziennikarka jest w stałym kontakcie z obserwatorami i podzieliła się z nimi kilkoma rodzinnymi kadrami. „Staś z Asią przygotowali rodzinne spotkanie tak pięknie i pysznie, że duma mnie rozpiera”, pisała. 

Agata Młynarska o świętach z bliskimi

Czas radości, miłości i nadziei... Niektórzy już pod koniec listopada rozpoczynają przygotowania do świąt. Dla wielu to wyjątkowy czas, który z dala od szumu i pośpiechu mogą spędzić z najbliższymi. „Zgodnie ze słowami kolędy - „Bóg się rodzi, moc truchleje”- życzę Wam, żeby narodziła się w Was tak wielka siła, by Ci, którzy myślą, że mają moc, struchleli!!! Moje wnuczki śpiewają „ mam tę moc!!! I właśnie tej mocy Wam życzę!!! Mocy, która Was uskrzydla, daje siłę, pewność siebie i poczucie własnej wartości! Do tego dorzucam poczucie humoru, sprawdzonych przyjaciół, dystans, gruby luz i duuuużo zdrowia!”, pisała niedawno Agata Młynarska, składając swoim obserwatorom najlepsze świąteczne życzenia.

Dziennikarka spędziła ten wyjątkowy czas wspólnie z najbliższymi. Jedno ze spotkań świątecznych zorganizował jej starszy syn, Stanisław wraz z żoną, Joanną. Agata Młynarska podzieliła się z fanami cudownymi kadrami z najbliższymi. Zachwyca także wystrój domu – ozdoby i dekoracje stworzyły wyjątkowy klimat. Nie zabrakło również zdjęć smakołyków stworzonych przez syna i synową. Agata Młynarska podkreśliła, że Joanna i Stanisław wzięli na swoje barki całe przygotowania. Dziennikarka nie kryła swojego zachwytu i dumy.

„Ten sam stół. Kolejne pokolenia. Staś z Asią przygotowali rodzinne spotkanie tak pięknie i pysznie, że duma mnie rozpiera. Jeśli coś jest magią świąt, to właśnie ten dyskretny transfer pokoleń. Chwila, w której orientujesz się, że już młodsi biorą na siebie cały ten zgiełk i robią to wspaniale. Asiu i Stasiu- dziękuję. Być babcią i nie gotować, szykować, sprzątać i zmywać- bezcenne!!!!”, pisze Agata Młynarska.

Gwiazda pokazała też zdjęcie najstarszego syna. Czym zajmuje się Stanisław Kieniewicz?

Zobacz też: Agata Młynarska i Przemysław Schmidt są już 7 lat po ślubie: „Jest mężczyzną na dobre i na złe”

Agata Młynarska z mężem Przemysławem 

Kim jest syn Stanisław Kieniewicz, syn Agaty Młynarskiej? 

Najstarszy syn dziennikarki, Stanisław Kieniewicz jest już dumnym mężem i tatą córeczek: Julii i Klary. Przez wiele lat związany był z polityką. Pracował między innymi w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zajmował stanowisko eksperta ds. protokoły dyplomatycznego. W pewnym momencie postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Jednak syn Agaty Młynarskiej poświęcił się pasji do wspinaczki i dziś jest instruktorem. 

„Pochodzę z rodziny, gdzie z jednej strony była bardzo duża artystyczna tradycja, z drugiej, od strony taty, miałem rodzinę historyków. I wspinanie okazało się takim fajnym schronieniem od tych dwóch wpływów. Ukrywałem się w skałach, systematycznie wyjeżdżałem, żeby się wspinać", mówił w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Agata Młynarska jest dumna z osiągnięć syna. Zawsze wspiera go w wyborach, których dokonuje.  W czerwcu 2021 roku Stanisław Kieniewicz obchodził 36. urodziny. Z okazji jego święta na Instagramie mamy pojawił się wyjątkowy wpis.

„Od 36 lat każdego dnia doceniam obecność tego faceta w moim życiu. Wyrósł na wspaniałego, dobrego, uczciwego, mądrego człowieka z ogromną pasją. Definiuje go ojcostwo. Patrząc na czułość, zaangażowanie i oddanie Stasia jako ojca, myślę sobie, że fajnie mają jego córki. Staś był moim wyzwaniem, urodziłam go mając 20 lat. Niczego nie wiedziałam o dorosłym życiu i roli matki. Ale się udało! Możemy teraz ze Stasiem przybić piątkę! Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Życzę mu siły w drodze na górskie i życiowe szczyty. I dziękuję moim synom, że wybrali mnie na swoją mamę", pisała Agata Młynarska.  

Zobacz też: Syn Agaty Młynarskiej będzie miał drugi ślub! Mama Tadeusza nie była na poprzednim...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?