Różowe szpilki na oficjalne wyjście? TAK!

Rafał Kowalski 19 sierpnia 2018 15:59

Andrzej i Agata Dudowie kilka dni temu zamienili Pałac Prezydencki na Krakowskim Przedmieściu na zimowe krajobrazy Australii. Para prezydencka wybrała się na drugą stronę globu z dwóch powodów. Prezydent podkreślił na miejscu, że po pierwsze marzył o tym, by na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości odwiedzić te miejsca za granicą, gdzie mieszka najwięcej naszych rodaków. Po drugie zaś Andrzej Duda wyraził chęć współpracy z australijskimi przedsiębiorstwami, w ramach rozwoju naszej gospodarki na polu międzynarodowym.

Agata Duda w Australii - stylizacje

We wszystkich spotkaniach głowie państwa towarzyszyła jego małżonka. Musimy przyznać, że jej stylizacje zrobiły na nas ogromne wrażenie! A szczególnie jedna... Mowa o białych spodniach i marynarce z oryginalnym zdobieniem, w których Agata Duda wybrała się na spotkanie z Gubernatorem stanu Wiktoria. Co ciekawe, do tego bezpiecznego, ale eleganckiego zestawu, nasza pierwsza dama dobrała... różowe szpilki! 

Według nas to rozwiązanie wypadło znakomicie, ciekawi jesteśmy jednak Waszego zdania... A może bardziej do gustu przypadła Wam któraś z dwóch pozostałych stylizacji, w którym mogliśmy podziwiać Agatę Dudę w Australii? Czekamy na Wasze opinie, a wszystkie zestawy przedstawiamy poniżej.  

1/5
Agata Duda w Australii
Copyright @Jakub Szymczuk / Instagram
1/5

Biały komplet i różowe buty? Odważnie!

2/5
Agata Duda w Australii
Copyright @Jakub Szymczuk / Instagram
2/5

I naszym zdaniem wyjątkowo ładnie

3/5
Agata Duda w Australii
Copyright @Jakub Szymczuk / Instagram
3/5

Biały zestaw to tylko jedna z trzech australijskich stylizacji naszej pierwszej damy

4/5
Agata Duda w Australii
Copyright @Jakub Szymczuk / Instagram
4/5

Agata Duda na jedno ze spotkań wybrała suknię w kwiaty

5/5
Agata Duda w Australii
Copyright @Jakub Szymczuk / Instagram
5/5

Czerwona marynarka i spódnica? To trzecia propozycja żony Prezydenta. W której stylizacji Agata Duda podoba się Wam najbardziej?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.