Agata Buzek, VIVA! lipiec 2002
Fot. Jacek Poremba
Z ŻYCIA GWIAZD

Tego nikt się nie spodziewał. Po 12 latach Agata Buzek rozstała się z mężem!

Małżeństwo aktorki rozpadło się...

Gabriela Czernecka 7 maja 2018 10:30
Agata Buzek, VIVA! lipiec 2002
Fot. Jacek Poremba

Gdy go poznała, była pewna, że to związek na całe życie. Wydawali się dla siebie stworzeni. Swój związek budowali z dala od fleszy. Niestety para ogłosiła właśnie rozstanie. Agata Buzek po 12 latach związku rozstała się z Adamem Mazanem. Co było przyczyną ich rozstania?

Historia miłości: Agata Buzek i Adam Mazan

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Agata Buzek i Adam Mazan poznali się zimą 2005 roku na Ukrainie. Wówczas Agata pojechała tam jako niezależna obserwatorka powtórnych wyborów. To właśnie tam, na placu w Charkowie poznała Adama Mazana. Parę połączyły podobne życiowe wartości i takie samo podejście do pewnych spraw. Jej zaimponowało to, że biegle posługuje się pięcioma językami i jest religijny. Gdy wrócili do kraju, niemal natychmiast się zaręczyli.

30 września 2006 roku wzięli ślub z dala od mediów. Pojawili się na nim tylko najbliżsi pary. „To dla nas nie tylko papierek! Oboje jesteśmy wierzący i mamy pewność, że chcemy być ze sobą do końca życia”, mówiła wówczas wzruszona Buzek. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Swoje gniazdko urządzili sobie pod Warszawą, z dala od mediów i miejskiego zgiełku. Tam rozwijało się ich uczucie. Niestety pierwsze oznaki kryzysu pojawiły się zaledwie siedem lat po ślubie.

Agatę Buzek przyłapano z jakimś mężczyzną na romantycznej kolacji. Media pisały, że para przechodzi kryzys, jednak zaledwie kilka miesięcy później, aktorka znów zaczęła pojawiać się w towarzystwie męża. Wyglądali na szczęśliwych, a plotki o rozwodzie ucichły. Niestety, okazało się, że tylko na chwilę uwolnili się od problemów.

Agata Buzek rozwodzi się

Para wspólnie podjęła decyzję o rozstaniu. „Zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu”, powiedziała w rozmowie z Dobrym Tygodniem koleżanka pary, po czym dodaje: „Zrobili to po cichu i kulturalnie. Rozstanie w blasku fleszy nie byłoby w ich stylu”. Dla Agaty Buzek i jej męża to nie jest łatwy czas: „Oboje są bardzo religijni i ten ich ślub miał być jeden na całe życie. A nie był”, mówi koleżanka małżonków. 

Ich związek nie przeszedł próby czasu. Para rozstała się z dala od mediów, ale nie udało im się tej wiadomości zatrzymać w tajemnicy. „To była wspólna decyzja. Nie umieli już dłużej żyć pod jednym dachem”, dodaje. W tym trudnym czasie Agatę Buzek wspierają rodzice. Ucieczka od problemów ma być również praca. Rodzice Agaty mają nadzieję, że ich jedynaczka jeszcze ułoży sobie życie i znów znajdzie miłość.  

Agata Buzek, Adam Mazan
Fot. East News

Agata Buzek, Adam Mazan
Fot. East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…