Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pobrali się w tajemnicy?!

Wypowiedź aktora wywołała poruszenie

Olga Figaszewska 16 marca 2021 12:11
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Telekamery 2020
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Od kilku lat Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą szczęśliwy związek. Sami zainteresowani nie zabierają często głosu na temat łączącego ich uczucia. Fani mocno im kibicują i są ciekawi, czy para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Jakiś czas temu media informowały, że zakochani zaręczyli się, planowali uroczystość we Włoszech, ale ze wszystko się zmieniło przez pandemię koronawirusa. Teraz plotki o wielkim dniu w życiu aktorskiej pary powróciły! A wszystko za sprawą wypowiedzi Mikołaja Roznerskiego. Zakochani wzięli ślub w tajemnicy? 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - jedna z najpiękniejszych par show-biznesu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski cieszą się każdą chwilą spędzoną razem. Para jest nierozłączna, odkąd poznali się na planie serialu M jak miłość. Tam zrodziło się ich uczucie. Ich relacja jest oparta na przyjaźni i zaufaniu. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wspierają się i inspirują. To aktor wyraźnie podkreślił odbierając w ostatnim czasie Złotą Telekamerę 2021.

Ze sceny wyznał ukochanej miłość, a następnie w poście na Instagramie napisał: „Dziękuję mojej Adusi za to, że mnie wspiera. Dziękuje mojemu synkowi Antosiowi. Dedykuję tę nagrodę moim najbliższym, mojej Rodzinie, która jest ze mnie dumna”.

Rzadko rozmawiają z mediami na temat życia prywatnego. To tym bardziej podsyca ciekawość fanów, którzy zastanawiają się czy para stanęła na ślubnym kobiercu, a może dopiero przygotowuje się do tego niezwykłego wydarzenia. Wielbiciele Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego uważnie śledzą ich social media i analizują wnikliwie każde wspólne zdjęcie i podpis.

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TRICOLORS/East News

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już po ślubie?

Media spekulowały, że para zaręczyła się w 2019 roku we Włoszech. Zakochani mieli planować cichy ślub, a na uroczystości gościliby jedynie najbliżsi. Miłość mieli przyrzekać sobie za granicą. Ze względu na pandemię byli zmuszeni porzucić swoje plany.

„Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok”, mówiła rok temu w rozmowie z Faktem bliska osoba aktorskiej pary. Informacje o ślubie próbował potwierdzić Dobry Tydzień, który skontaktował się z tatą Adriany Kalskiej. Pan Cezary powiedział jedynie: „Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć”.

Ostatnia wypowiedź Mikołaja Roznerskiego tym bardziej zainteresowała fanów. Spekulacje o ślubie pary powróciły niczym bumerang. Czy zakochani pobrali się w tajemnicy? Dziennikarze magazynu Twoje Imperium postanowili zapytać aktora o plany, a ten odpowiedział tajemniczo: „A skąd wiecie, że nasz ślub już się nie odbył?!”.  

Kadr z serialu M jak miłość:

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na jesiennej ramówce TVP 2018 rok:  

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, 2018
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.