Weronika Kostyra 21 lipca 2017 07:30
1/15
Gwiazdy bez makijażu
Copyright @Instagram
1/15

Kiedy pokazują się w filmach, teledyskach, okładkach magazynów czy na czerwonym dywanie, wydaje się ich twarze są idealne. Wiemy, że to zazwyczaj zasługa makijażu i photoshopa, ale trudno sobie nawet wyobrazić jak gwiazdy wyglądają naprawdę. Jednak one także mają czasami dosyć swojego wizerunku i chcą poczuć się normalnie, jak zwykłe kobiety, którymi są na co dzień. Pewną nowością jest jednak, że decydują się pokazać w mediach społecznościowych prawdziwą twarz. Okazuje się, że są jak każda z nas!

 

Gwiazdy bez makijażu

Decydują się na to między innymi AdeleShakiraGwyneth Paltrow czy Lady Gaga. Która z nich wygląda dobrze bez makijażu, a która powinna z niego raczej korzystać? Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz także: Ostatnio gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu. Zobacz słynną sesję VIVY! bez retuszu

3/15
Shakira bez makijażu
Copyright @Instagram
3/15
6/15
Gal Gadot bez makijażu
Copyright @Instagram
6/15
8/15
Sofia Vergara bez makijażu
Copyright @Instagram
8/15
9/15
Emilia Clarke bez makijażu
Copyright @Instagram
9/15
10/15
Drew Barrymore bez makijażu
Copyright @Instagram
10/15
14/15
Mila Jovovich bez makijażu
Copyright @Instagram
14/15
15/15
Anne Hathaway bez makijażu
Copyright @Instagram
15/15

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.