Adam Małysz
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Adam Małysz opublikował zdjęcie z tatą. Była ku temu wyjątkowa okazja

Taki widok na profilu sportowca to rzadkość

Karol Sowa 17 czerwca 2023 20:56
Adam Małysz
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Mimo że Adam Małysz już dawno temu odłożył narty, wciąż prężnie działa w mediach. Poza pracą, w którą wkłada całe serce, pokazuje swoją codzienność na Instagramie. Sportowiec rzadko publikuje fotografie ze swoim ojcem, jednak tym razem zrobił wyjątek. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się piękne zdjęcie z tatą. Była ku temu wyjątkowa okazja.

Adam Małysz opublikował zdjęcie z ojcem

Wczoraj na Instagramie byłego skoczka narciarskiego pojawiło się poruszające zdjęcie z ojcem — Janem Małyszem. Okazuje się, że 16 czerwca jego ukochany tata obchodził urodziny. Z tej okazji Adam Małysz i jego najbliżsi postanowili zorganizować imprezę w ogrodzie.

Na zamieszczonej w mediach społecznościowych fotografii możemy zobaczyć słynnego skoczka, żonę Izabelę oraz jego ojca.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Miller już nie ukrywa prawdy. Otwarcie mówi o swojej orientacji

Fani reagują na zdjęcie Adama Małysza z ojcem

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych i pięknych słów. „Wszystkiego najlepszego dla taty", czytamy. „Dużo zdrówka dla taty", „Dużo zdrowia i radości dla taty", dodają kolejni internauci. Nie zabrakło opinii, że ojciec i syn są do siebie bardzo podobni. „Tata wygląda jak starszy brat", „Nawet nie weszłam w opis, a już wiedziałam, że to senior Małysz. Adam to skóra zdarta z ojca", „Bardzo podobni jesteście", piszą fani.

A Wy jak uważacie? My również dołączamy się do życzeń. 

CZYTAJ TEŻ: Jak dzisiaj wygląda córka Odety Moro i Michała Figurskiego? Bardzo się zmieniła!

Adam Małysz
Fot. Pawel Murzyn/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.