Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Monika Miller już nie ukrywa prawdy. Otwarcie mówi o swojej orientacji

"Dużo osób mówi, że powinnam iść do kościoła"

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2023 14:45
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller swego czasu szokowała przede wszystkim swoim wizerunkiem. Wnuczka byłego premiera, Leszka Millera słynie z zamiłowania do tatuaży i kolczyków. W najnowszym wywiadzie dla plejady opowiedziała o hejcie z jakim się spotyka, również w kontekście swojej orientacji seksualnej.

ZOBACZ TEŻ: Monika Miller skarży się na polską służbę zdrowia. Mierzyła się nie tylko z osłabionym samopoczuciem...

Monika Miller o swojej orientacji

Dzisiejszy dzień jest szczególny dla osób nieheteroseksualnych z uwagi na paradę równości w Warszawie. Monika Miller przyznała, że nie może się na niej pojawić, ale bardzo wspiera całą społeczność i uczestników wydarzenia. Są jej oni szczególnie bliscy.

Monika Miller
Fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA

"Bardzo podoba mi się Parada Równości i zawsze jest kolorowo, wesoło i głośno. Moje klimaty jak najbardziej". – powiedziała w wywiadzie.

Monika Miller nie ukrywa prawdy

Jej orientacja seksualna nigdy nie była dla niej tabu. Zawsze mówiła otwarcie, że jest osobą biseksualną. Niedawno jednak przyznała, że jest panseksualna, czyli nie ma dla niej znaczenia płeć i wygląd danej osoby. Liczy się tylko charakter i usposobienie człowieka. Kobieta przyznała, że niestety mierzy się z hejtem z tego powodu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W przeszłości mierzyła się z wieloma dolegliwościami. Monika Miller ponownie walczy o zdrowie

„Mnie ogólnie spotykają nieprzyjemności za to, że mówię głośno o czymkolwiek, więc jestem przyzwyczajona. Jeśli chodzi o orientację, to bardzo dużo osób mówi, że powinnam iść do kościoła, że trafię do piekła, że nie ma czegoś takiego, że sobie wymyśliłam. Pojawiają się też takie komentarze, że mówię to wyłącznie pod publikę” — mówiła.

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Z czasem udało jej się przyzwyczaić do tego, co mówią inni i stara się nie brać tego za bardzo do siebie. Żyje tak, jak chce, a opinia innych przestała mieć dla niej znaczenie.

"Hejt jest wręcz budujący, ponieważ można go wykorzystać przeciwko hejterom. Można się z tego śmiać, można sobie poprawić humor, ale też zastosować odwrotną psychologię. Ktoś mi napisze, że jestem gruba, a ja spojrzę w lustro i mówię: ej schudłam!" - przyznała. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.