Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dzisiaj wygląda córka Odety Moro i Michała Figurskiego? Bardzo się zmieniła!

Sonia niedawno skończyła 20 lat

Redakcja VIVA! 17 czerwca 2023 15:56
Odeta Moro, VIVA! 5/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Odeta Moro od lat związana jest z telewizją i radiem, a swoje życie zawodowe połączyła z rodziną i byciem mamą. Pięć lat temu doczekała się narodzin synka, jest również mamą 20-letniej już córki z pierwszego małżeństwa. Jak wygląda Sonia?

Jak wygląda 20-letnia córka Odety Moro?

Odeta Moro obecnie jest szczęśliwą mamą oraz partnerką. Przypomnijmy, że urodziła się dokładnie 45 lat temu, czyli w 1978 roku w Olsztynie. Od najmłodszych lat była zainteresowana telewizją oraz mediami. Z zawodu jest dziennikarką oraz prezenterką. Swoje pierwsze kroki stawiała w stacji telewizyjnej VIVA Polska, a z czasem zaczęła pojawiać się w innych programach telewizyjnych. Dziś związana jest z różnymi stacjami radiowymi, w których prowadzi audycje. Poza obowiązkami zawodowymi, ma ona również dzieci, którym oddaje całe swoje serce. Warto przypomnieć, że jej pierwszym mężem był Michał Figurski. Z dziennikarzem doczekała się córki Sonii. Małżeństwo jednak nie przetrwało próby czasu.

Sonia wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę. Ulubienica publiczności w 2021 roku świętowała z nią osiemnaste urodziny. Przy okazji opublikowała piękną fotografię, na której widać, jak dziewczyna wyrosła!

18 lat temu zaszczyciła mnie swoją obecnością!!! Moja mała ukochana córeczka! Zabije mnie jak wróci do domu, że wrzucam jej zdjęcie, ale jest piękna i mądra, więc jak się tym nie pochwalić!!! Dziś równo o 13.30 kończy 18 LAT. Urodziła się do Marchewkowego Pola Lady Pank! Taki drobiazg a robi klimat!!!! Kiedy to minęło...", napisała wówczas na swoim Instagramie.

Jakiś czas temu media informowały, że Sonia zamierza przeprowadzić się do swojego ojca. „Córka jest ze mną od czerwca. Spędzaliśmy dużo czasu ze sobą na co dzień, majówki i wakacje, po tegorocznych już została ze mną. […] Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tworzymy wszyscy bardzo zgraną rodzinę, wspieramy się i rozumiemy, mamy dla siebie czas", czytaliśmy w VIVIE!.

Te doniesienia skomentował wówczas menadżer gwiazdy. „Odeta Moro za pośrednictwem swoich social mediów pokazuje swoje życie, dom, dzieci, partnera, kota – tyle na ile chce, szanując prywatność domowników. Nigdy nie pomyślała, żeby w mediach opowiadać, gdzie śpi jej córka, czy też z którym rodzicem spędza więcej czasu. Dzieci rozwodników zawsze mają po dwa domy. Po 16 latach Sonia postanowiła nadrobić stracony czas z ojcem, co nie oznacza, że wyprowadziła się od mamy, jak podawały niektóre portale plotkarskie. Z szacunku do prywatności córki, Odeta, nie będzie udzielała w tej sprawie komentarzy", mówił.

Zobaczcie, jak zmieniła się córka Odety Moro!

Czytaj także: Gołda Tencer i Szymon Szurmiej byli razem niemal pół wieku. Mieli dwójkę dzieci: syna Dawida i teatr

Odeta Moro, Sonia Moro, Michał Figurski
Fot. Darek Lewandowski / Forum

16.09.2006 Sulejowek, Michał Figurski i Odeta Moro z córką Sonią

Odeta Moro, Sonia Moro, Michał Figurski
Fot. Archiwum Leszczyński
Warszawa, 24.06.2012. VIII edycja Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu, Michał Figurski i Odeta Moro z córką Sonią

Przypomnijmy, że Odeta Moro od siedmiu lat jest związana z przedsiębiorcą Konradem Komornickim. Pod koniec sierpnia 2018 roku para doczekała się narodzin dziecka, którego nadali imię Lew. Synek szybko stał się pociechą całej rodziny, a dziennikarka doskonale radzi sobie z wychowywaniem chłopca!

„Kocham nad życie. Zabraliście mi trochę czasu, urody i zdrowia, wolności też kapkę… ale to największa przyjemność mojego życia–mieć Was!" - pisała dumna mama w liście publicznym do swoich dzieci.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Henryk Gołębiewski wraz z żoną oczekiwali narodzin córki, gdy zdiagnozowano u niego nowotwór

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok
Fot. Jakub Kaminski/East News

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok
Fot. Baranowski/AKPA

Odeta Moro, Sonia Figurska, Kwesta na Starych Powązkach, Warszawa, 01.11.2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.