Agnieszka Szulim, Adam Badziak, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
niezwykłe historie

Co stało się z motocyklistą, który przed laty zawrócił w głowie Agnieszce Woźniak-Starak?

Tak dziś żyje Adam Badziak, pierwszy mąż prezenterki

Marcjanna Maryszewska 20 lipca 2022 19:06
Agnieszka Szulim, Adam Badziak, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Stanowili parę idealną, na dobre i na złe. Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak wzięli ślub w 2008 roku i kolejne lata spędzili u swojego boku. Choć ostatecznie ich wizje na przyszłość okazały się całkowicie sprzeczne, byli małżonkowie nie kryją dziś do siebie urazy. Wygląda na to, że prezenterka ponownie zaznała szczęścia po paśmie dramatów, jakie spotkały ją w życiu… A co słychać u jej pierwszego męża? 

Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak. Historia miłości

Dziś Agnieszka Woźniak-Starak (kiedyś Szulim) jest jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN, jednak nie od zawsze tak było. Przed laty gwiazda ściśle współpracowała z konkurencyjnym TVP. I to właśnie w tamtym okresie rozkwitał jej związek z Adamem Badziakiem. Ich drogi po raz pierwszy skrzyżowały się na imprezie, rok później wpadli na siebie ponownie. Między przyszłymi małżonkami zaiskrzyło. „Zaczęliśmy gadać o motocyklach. To była zawsze pasja Adama. Uprawiał wiele sportów, ale wtedy już na dobre zaczął brać udział w wyścigach motocyklowych. Mnie też to bardzo interesowało. Nawet prowadziłam w gazecie rubrykę motoryzacyjną”, opowiadała w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla VIVY!. Już wtedy poczuli, że są sobie przeznaczeni. 6 września 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Agnieszka Szulim, Adam Badziak, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009

Agnieszka Szulim, Adam Badziak, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Nie było żadnych wątpliwości ku temu, że ich związek należy do tych idealnych, bez żadnych skaz… Dlatego tak wielkim zaskoczeniem była informacja o rozstaniu. Rozstaniu, które nadeszło tak nagle, że zaskoczyło nie tylko fanów, ale również samych najbliższych małżeństwa. Z czasem jednak okazało się, że poróżniło ich… podejście do życia. Podczas gdy Adam marzył o założeniu rodziny, jego ukochana miała inne plany. Pragnęła zadbać przede wszystkim o rozwój zawodowy. I choć finalnie zdecydowali się na rozwód, prezenterka nie ukrywała, że przystojny motocyklista pozostanie ważną częścią jej przeszłości. 

Z czasem odnalazła prawdziwe szczęście u boku Piotra Woźniaka-Staraka, który zmarł tragicznie w 2019 roku. Dziennikarka na nowo szuka swojej miłości, przy której będzie mogła się dalej rozwijać… Co w tym czasie działo się z Adamem Badziakiem? Czy udało mu się spełnić swoje życiowe aspiracje?

Czytaj także: Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się na randce w ciemno. Kim jest partner jurorki „Top model”?

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Adam Badziak. Co dzieje się z pierwszym mężem Agnieszki Woźniak-Starak?

Pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak bardzo pragnął mieć dzieci. Choć z dziennikarką nie udało mu się założyć rodziny, w końcu spełnił swoje małe marzenie. W lipcu 2017 roku doczekał się syna, którego ostatnio pokazał w mediach społecznościowych. Pasjonata motocykli i szybkich przejażdżek już postanowił zaszczepić nowe hobby w 5-latku! „Krzewimy kulturę motocyklową. Pierwsze dwa koła u najmłodszego w rodzinie zaliczone”, napisał na swoim Twitterze, zamieszczając urocze nagranie malucha. Motocyklista był mistrzem i wielokrotnym wicemistrzem Polski w wyścigach motocyklowych. Czy syn w przyszłości pójdzie w jego ślady?

I choć sam Adam Badziak już nie startuje w profesjonalnych zawodach, to w żadnym wypadku nie porzucił swoich zainteresowań i dalszą karierę związał również z motocyklami. Dziś zajmuje się komentowaniem wyścigów motorowych - związał się m.in. z telewizją Polsat Sport. Jest również współwłaścicielem firmy Yamaha POLand POSITION. 

Mężczyzna stroni od show-biznesu, w którym przed laty był całkiem kluczową postacią. Obecnie chroni swoją rodzinę, a zwłaszcza partnerkę, której tożsamości nie ujawnia w mediach. Na swoim Twitterze zajmuje się głównie komentowaniem wydarzeń sportowych, i nie ulega wątpliwościom, że jest w tym zakresie prawdziwym ekspertem! Życzymy wszystkiego dobrego oraz licznych sukcesów!  

Sprawdź również: Katarzyna Niezgoda jest w szczęśliwym związku! Partner nie szczędzi jej czułych słów

Adam Badziak z psem, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009

Adam Badziak z psem, VIVA! wrzesień 2009, 16/2009
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…