Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 

Ciało młodszego brata Nicka Cartera z Backstreet Boys zostało odnalezione w jego domu

Dorota Falkowska 6 listopada 2022 13:45
Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 
Fot. Rex Features/East News

W sobotni wieczór media na całym świecie obiegła smutna wiadomość o śmierci Aarona Cartera, wokalisty i brata Nicka Cartera, członka zespołu Backstreet Boys. 34-latek miał zostać znaleziony martwy w swojej kalifornijskiej posiadłości w Lancaster. 

Aaron Carter zmarł w wieku 34 lat 

Służby otrzymały wezwanie do domu Aarona Cartera w kalifornijskim Lancaster w sobotę przed południem — takie informacje przekazał rzecznik biura szeryfa hrabstwa Los Angeles amerykańskiej telewizji CNN. Organy ściagnia miały otrzymać informację, że muzyk "utonął w wannie" i tam też według dotychczasowych informacji odnaleziono ciało muzyka, nie podano jednak oficjalnej przyczyny śmierci mężczyzny. W związku ze standardową procedurą, na miejsce zgonu wysłano detektywów z wydziału zabójstw, którzy wykluczyli popełnienie przestępstwa. 

Zobacz również: Równo 29 lat temu nagły zgon Rivera Phoenixa wstrząsnął Hollywood... Oto jego historia

Nick Carter i Aaron Carter, 2005 r. 

Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 
Fot. Rex Features/East News

Kim był Aaron Carter? Kariera, uzależnienia, problemy z prawem

Aaron Carter już jako dziecko zyskał w świecie show-biznesu dużą popularność. W wieku 9 lat wydał album, który sprzedał się w milionie kopii. Młodszy brat Nicka Cartera z Backstreet Boys zasłynął również w późniejszych latach takimi hitami jak "Aaron's Party" czy "I Want Candy". Próbował też swoich sił jako aktor.

Życie w świetle reflektorów już od wczesnych lat odbiło się poważnymi konsekwencjami na dorosłym życiu Aarona Cartera. Ulubieniec nastolatek już w wieku 15 lat popadł w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Aresztowano go za posiadanie marihuany, kilka lat później był karany za podejrzenie o jazdę pod wpływem alkoholu.  

Zobacz też: Nieudane związki, nowotwór, samobójcza śmierć córki. Smutne życie Jane Birkin 

Aaron Carter, ok. 1999 r.

Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 
Fot. Tim Roney/Getty Images

Aaron Carter, 2002 r. 

Aaron Carter nie żyje. Amerykański wokalista odszedł w wieku 34 lat 
Fot. John Barrett/Associated Press/East News

W jednym z wywiadów gwiazdor wyznał, że zmaga się ze schizofrenią oraz zaburzeniami osobowości. Problemy z prawem i uzależnienia mocno wpłynęły na jego kontakty z bliskimi. W 2019 roku jego brat Nick wystąpił o nałożenie na Aarona zakazu zbliżania się do niego i jego rodziny.

Rok później Carter i jego partnerka Melanie Martin powitali na świecie syna, Prince'a. Wokalista nie krył radości z nowej roli. "Będę bardzo dobrym tatą. Mam w sobie mnóstwo miłości. Jedyne, czego dziecko potrzebuje, to miłość", ogłosił swoim fanom. Niestety, po pięciu latach trzeźwości Carter wrócił do nałogu i stracił tym samym prawo do opieki nad synem. We wrześniu zgłosił się na odwyk, aby odzyskać Prince'a. Nie było mu jednak dane dotrwać swojego szczęśliwego zakończenia...  

Czytaj też: Zaburzenie osobowości, schizofrenia, niepokój... Aaron Carter ujawnił szokującą prawdę o swoim życiu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…