Natasza Urbańska, Kuba Józefowicz
Fot. AKPA
O tym się mówi!

Natasza Urbańska i Kuba Józefowicz nie mieli łatwej relacji. Tak o sobie mówili

Jak udało im się odnaleźć wspólny język?

Aleksandra Frankowska 10 marca 2023 13:53
Natasza Urbańska, Kuba Józefowicz
Fot. AKPA

Janusz Józefowicz ma za sobą małżeństwo, które rozpadło się z uwagi na pragnienie realizacji marzeń. Reżyser wyjechał ze Śląska, w którym mieszkał z żoną, aby studiować na Akademii Teatralnej. W Warszawie założył Teatr Buffo, a jego nową wybranką została aktorka Natasza Urbańska. Początkowo nie było jej łatwo w relacjach z dziećmi Józefowicza, zwłaszcza z synem Kubą. Jak w końcu udało im się złapać wspólny język?

ZOBACZ TEŻ: Jakub Józefowicz szczerze o relacji z ojcem: „Coś po nim odziedziczyłem. Obaj lubimy zawalczyć o swoje”

Józefowicz o wyjeździe do Warszawy

Reżyser miał 22 lata, kiedy ze Śląska wyjechał do Warszawy. Miało to być spełnienie jego marzeń i szansa na rozwój kariery. Zakończyło się rozpadem małżeństwa i przez pewien czas weekendową rodziną.

"To była prawdziwa męka. Ludzie wtedy podczas weekendów balowali, a ja spędzałem je w koszmarnych pociągach, żeby chociaż chwilę pobyć z rodziną" — wspominał Janusz Józefowicz.

Kiedy byli już razem, wcale nie było lepiej. On pracował do późnych godzin, ona wyjeżdżała za granicę do pracy. W końcu poznał też 17-letnią Nataszę, która zawróciła mu w głowie.

"Kryzys musiał się pojawić. Myślę, że gdyby w moim sercu nie było miejsca dla Nataszy, to dziś łączyłyby nas tylko sprawy zawodowe" — przyznał z Józefowicz.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Uczucie, które zrodziło się między Januszem Józefowiczem, a Nataszą Urbańską wybuchło nagle i ze zdwojoną siłą. Mężczyzna wciąż był mężem innej kobiety, a do tego ojcem dwójki dzieci. Jego starsza córka była młodsza od Nataszy zaledwie o 5 lat. Początkowo relacje Nataszy z dziećmi reżysera nie były łatwe.

Natasza Urbańska, Viva! grudzień 2011
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

"Danka miała ogromny żal, bo zajęła się domem i wychowywaniem dzieci, a Janusz dzięki jej decyzji, cały czas mógł się rozwijać. Inaczej to sobie wyobrażała, zawiodła się" — pisano w "Na Żywo".

Relacje Urbańskiej z dziećmi Józefowicza

Józefowicz po rozwodzie nagle wyprowadził się z domu. Najtrudniejsze do przepracowania były więc relacje z dziećmi. Od początku było wiadomo, że będzie to trudny orzech do zgryzienia.

Wiadomo, że na początku nie było łatwo. Moje życie rodzinne w pewnym momencie rozłożyło się na dwie oddzielne flanki i musiałem dryfować między jedną a drugą. Trudno było mi się z tym oswoić. Ale z biegiem czasu wszystko się ułożyło — opowiadał Plejadzie Kuba Józefowicz.

Kiedy córka Janusza Józefowicza została mamą małego Tadeusz, wiele się zmieniło. Rodzina, choć miała trudne relacje, zrozumiała co jest dla nich najważniejsze.

Jakub Józefowicz, Janusz Józefowicz
Fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tej miłości nikt nie dawał szans. Oto niezwykła historia Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Teraz wszyscy cieszą się, że znów mogą na siebie liczyć i okazują sobie szacunek. W końcu wiele lat czekali na tę chwilę, bo przecież w rodzinie jest siła" — czytamy w "Na Żywo".

Z biegiem czasu Natasza zaczęła również współpracę z Kubą Józefowiczem przy reżyserowaniu jej teledysku. Doskonale się dogadywali, odnajdując wspólny język w sztuce, którą obydwoje kochają.

[Tekst opublikowany na Viva Historie 26.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.