Damian Duda 12 lutego 2017 09:15
1/7
Ewa Minge, Jessica Mercedes, Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM, Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, Iza Grzybowska/MAKATA, Marlena Bielińska/MOVE
1/7

Żyjemy w kulturze tzw. „wyimka’’. Każda zdanie, a nawet każde słowo może zostać użyte przeciwko nam. Kiedy rozkładamy czyjąś wypowiedź na czynniki pierwsze, sprawiamy, że staje się ona dla nas śmieszna. Tak samo jest z wywiadami, których udzielają osoby znane – zarówno te ze świata show-biznesu jak i ze świata polityki. Tak jak wypowiedzi gwiazd wywołują uśmiech na naszych twarzach, tak słowa wypowiadane przez  przedstawicieli tzw. „elit politycznych’’ bardziej nami wstrząsają i sprawiają, że zastanawiamy się, dlaczego zagłosowaliśmy w wyborach właśnie na tę osobę.

 

Zobacz też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy wszystkie wcielenia Michała Żebrowskiego w sesjach dla VIVY!

 

Mam dobrą wiadomość! W tym tygodniu w cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli’’ nie znalazła się wypowiedź żadnego polityka. I nie dlatego, że w ciągu ostatnich siedmiu dni mówili tylko i wyłącznie mądre rzeczy. Chcieliśmy, choć przez chwilę, zapomnieć o bezsensownych kłótniach pracowników gmachu Sejmu przy ulicy Wiejskiej. Do dziś pamiętamy słowa Janusza Piechocińskiego, który na Twitterze podzielił się nieznanymi dotąd badaniami. Ich wynik wyraźnie potwierdza tezę, że jedzenie papryczki chilli przedłuża życie. Wiedzieliście o tym? My akurat nie...

 

Już po raz dziesiąty, w ramach cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli", przytaczam najlepsze wypowiedzi minionego tygodnia!

 

Przeczytaj też: „Lepiej cierpieć smutki w Ritzu niż w małej kawalerce” - Marcin Tyszka opowiada o ciemnej stronie bycia fotografem mody

2/7
Agnieszka Szulim, Viva! marzec 2015
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/7

Pozowanie, brylowanie, rozmawianie – częste bywanie na branżowych imprezach nie jest tak łatwe, jak nam, zwykłym śmiertelnikom, mogłoby się wydawać. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie najlepiej wspominać gali Bestsellerów Empiku. Najpierw wsadzili ją na „kilometrową ściankę’’, a później musiała udzielać „kretyńskich wywiadów’’. Niestety, na tym się nie skończyło. Po tym wszystkim prezenterka zorientowała się, że nie ma dla niej miejsca na widowni. To skłoniło gwiazdę do „pieprzenia ścianek’’. 

 

„(...) najpierw wsadzają cię na kilometrową ściankę, potem udzielasz kretyńskich wywiadów, a na koniec okazuje się, że nie ma dla ciebie miejsca na widowni. I pierwszy raz w życiu trafił mnie szlag, dlatego od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady, możecie pisać, że gwiazdorzę, przynajmniej będziecie mieli powód’’, napisała na Instagramie.

 

Z tej okazji redakcja viva.pl przygotowała pożegnalną galerię zdjęć ze ścianek, na których pozowała gwiazda.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała się z show-biznesem. A jeszcze niedawno tak pozowała na ściankach​

 

Wszystko na to wskazuje, że Agnieszka Woźniak-Starak będzie konsekwentna. Media od razu podchwyciły zdjęcia z ostatniej konferencji serialu „Belle Epoque’’, która odbyła się w krakowskich Sukiennicach. W trakcie prezentacji gwiazda pozowała nie na ściance, lecz na tle rzeźb i obrazów. 

 

3/7
Agnieszka Holland, reżyser
Copyright @East News
3/7

Artyści często nie zdają sobie sprawy, z jakimi problemami zmagają się na co dzień zwykli Polacy. Kwestie takie jak gender czy legalizacja związków partnerskich, nie są dla przeciętnego obywatela najważniejsze. Tym razem Agnieszka Holland wyznała w rozmowie z Onetem, że problem bezrobocia nie jest najcięższy do rozwiązania. 

Wydaje mi się, że obecnie ekologia i gender są ważniejsze nawet od ekonomii, bo kwestię globalizacji i bezrobocia zawsze da się jakoś rozwiązać’’, powiedziała Holland. 

Zgadzacie się z jej słowami? 

4/7
Ewa Minge, Viva! czerwiec 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/7

Ewa Minge wyznała, że wierzy w energię, którą tworzy wszechświat. 

Nie dotykam cudzych mężów. To jest jak klątwa. Nie mam w sobie zemsty, to nie ma sensu, to nigdy nie wychodzi. Wierzę w siłę wyższą. Energię, która tworzy świat i wszechświat.’’

5/7
Jessica Mercedes leży na łóżku w szpilkach
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
5/7

Blogerka Jessica Mercedes w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że... nie jest piękna.

Przygotowanie do wyjścia zajmuje mi godzinę, na co dzień nie wstydzę się chodzić bez makijażu, bardziej czuję się stylistką niż modelką. Piękna nie jestem. Moda to moja pasja. Nie potrafiłabym się tak pięknie pomalować jak dziś. Lubię rozświetlacze, bardzo lubię’’, powiedziała Mercedes.

Nie uważacie, że jest dla siebie zbyt krytyczna?

6/7
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
6/7

Każda kobieta ma swój sposób na naukę gotowania. Część uczy się z przepisów swoich babć, inne podglądają mamy, jak przygotowują ich ulubione dania, a jeszcze inne od małego uwielbiają spędzać czas poza kuchnią. Nie wiedziałem, że dożyję momentu, w którym pojawi się nowa grupa kobiet, które uczą się gotować wspólnie... z firmą cateringową. Wśród nich znalazła się Joanna Krupa. Firma dostawcza przywozi gwieździe półprodukty oraz przepis, na podstawie którego przygotowuje danie.

Będę teraz raz w miesiącu gotować sama. Jak wejdę w rytm, to może częściej. Pierwszy raz spróbowałam, muszę powiedzieć, że było bardzo fajne, bardzo łatwe i pyszne, zobaczymy. Mama jak byłam mała, to wtedy wszystko gotowała, a teraz jej się już nie chce, nie musi, to już nie gotuje’’, wyznała modelka.

7/7
Tomasz Niecik, disco polo, „Agent-Gwiazdy 2’’
Copyright @East News
7/7

Tomasz Niecik to dopiero „Agent’’! Uczestnik drugiej edycji kultowego show nie należy do najskromniejszych. W jednym z ostatnich wywiadów pochwalił się, że co roku kupuje sobie nową nieruchomość. 

Disco polo triumfuje już od ładnych kilku lat. Intensywnie od 8 lat gram koncerty. Co roku kupuję sobie mieszkanie. Mam jacuzzi w domu, mam fajny domek, spędzam czas relaksując się. Tomasz fajnie żyje, to ludzi zaczęło boleć. Jest zazdrość ludzka, jest tragiczna. Największa zazdrość jest w swoim środowisku. Niby koledzy, a po programie 10 hejtów’’, powiedział muzyk w rozmowie z Pudelkiem

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.