Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Mąż Joanny Krupy pokazał nowe zdjęcie małej Ashy! Jak ona urosła

Dziewczynka wygląda niczym kopia modelki

Aleksandra Frankowska 24 października 2022 08:56
Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram

Mąż Joanny Krupy opublikował najnowsze zdjęcie córeczki Ashy. Dziewczynka, która niedługo skończy trzy latka, jest zachwycająco podobna do swojej pięknej mamy. Czy to możliwe, że w przyszłości również zaistnieje w show-biznesie? Już teraz stawia pierwsze kroki na planach zdjęciowych, towarzysząc Joannie Krupie podczas nagrań, chociażby do programu „Top Model”. Jak wygląda teraz mała Asha? Jest prześliczna!

ZOBACZ TEŻ: Córka Joanny Krupy właśnie skończyła dwa latka! Dumna mama pokazała moment narodzin Ashy

Córeczka Joanny Krupy ma już prawie 3 latka

Joanna Krupa kilka lat temu podjęła decyzję o macierzyństwie. Na świat przyszła mała Asha, a słynna mama straciła dla niej głowę. Dziewczynka stała się całym światem zarówno dla niej, jak i jej męża. Asha często towarzyszy mamie na planie sesji zdjęciowych, a sama Krupa nie ukrywa jej twarzy w mediach społecznościowych. Wybrała raczej otwartość, dzieląc się ze swoimi fanami kadrami z codziennego życia, w którym Asha obecna jest każdego dnia.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła kilka miesięcy Joanna w jednym z wywiadów dla Twoje Imperium.

Czy Asha pójdzie w ślady słynnej mamy?

Wszyscy zastanawiają się, czy dziedzicząc taką urodę, Joanna Krupa popchnie swoją córkę w świat modelingu. Gwiazda jakiś czas temu przyznała, że wraz z mężem chcieliby, aby Asha miała stabilny zawód. Wszystko jednak zależy od niej samej, a już teraz wykazuje artystyczne zdolności.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa podarowała małej Ashy niesamowity prezent urodzinowy!

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – mówiła Krupa w rozmowie z Faktem.

Najnowsze zdjęcie Ashy

Mąż Joanny Krupy pokazał na Instagramie najnowsze zdjęcie dziewczynki, a w komentarzach posypała się fala komplementów. Jak ona urosła! Asha na zdjęciu pozuje z Winstonem, czyli jednym z piesków rodziny. Jej długie blond włosy opadają na ramiona, a uśmiech i oczy całkowicie odziedziczyła po mamie. Musimy jednak przyznać, że zauważamy również podobieństwo do taty, Douglasa Nunes. Myślicie, że Asha zostanie jednak modelką? 

Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Instagram @nunes451

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.