Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News
O tym się mówi!

Krzysztof Skiba jest starszy od przyszłego teścia. ''To to samo pokolenie"

Jakie mają relacje? Czy jego partnerka radzi sobie z krytyką?

Aleksandra Frankowska 31 stycznia 2023 09:50
Fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News

Relacja Krzysztofa Skiby z młodszą o 26-lat partnerką wywołała w mediach spore kontrowersje. W najnowszym wywiadzie para ujawniła, że przyszły teść Skiby jest od niego młodszy. Jakie mają relacje? Czy rodzina Karoliny zaakceptowała jej nowego partnera? „Jestem odporny na hejt” – mówił lider zespołu Big Cyc.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Skiba przez 34 lata chronił prywatności żony, dziś pozostają w separacji... Oto historia ich miłości

Krzysztof Skiba ma nową partnerkę

Jeszcze jakiś czas temu Skiba był mężem Renty Skiby, wykładowczyni greki i łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Jak mówił w jednym z wywiadów, nie w głowie mu były romanse i młode kobiety, bo czuł stabilizację i szczęście u boku żony. Para wspólnie wychowywała synów, Tytusa i Tymoteusza. Niedawno do mediów przedostała się informacja o separacji małżonków. Skiba zaś oficjalnie pokazał światu nową partnerkę, 26 lat młodszą Karolinę.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto.

Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Partnerka Krzysztofa Skiby o krytyce, z jaką się spotyka

Nowa partnerka Krzysztofa Skiby to 32-letnia Karolina. Kobieta po ujawnieniu relacji ze starszym o 26 muzykiem spotkała się ze sporą krytyką. Różnica wieku w Polsce to wciąż temat tabu.

Nie wiem czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy kto nas na żywo widział razem wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić.

CZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Skiba szczerze o związku z młodszą o 26 lat modelką. „Jestem artystą i potrzebuję muzy”

Krzysztof Skiba jest starszy od przyszłego teścia

W najnowszym wywiadzie Krzysztof Skiba przyznał, że jego przyszły teść jest od niego o rok młodszy. Doskonale się więc rozumieją, ponieważ dorastali w tych samych czasach. Wiek nie miał znaczenia dla rodzin obojga partnerów. Zarówno rodzice Karoliny, jak i mama Krzysztofa Skiby zaakceptowali ich związek.

Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – ujawnił Skiba.

Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy – dodał. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.