Krzysztof Zalewski, Olga Tuszewska
Fot. Kurnikowski/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Połączyła ich miłość do muzyki, doczekali się syna. Krzysztof Zalewski i Olga Tuszewska konsekwencje unikają błysku fleszy

Zakochani niedawno zrobili wyjątek i pojawili się razem na premierze spektaklu

Karol Sowa 10 lipca 2023 16:56
Krzysztof Zalewski, Olga Tuszewska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Zalewski to jeden z najbardziej cenionych polskich artystów. Wciąż realizuje marzenia i spełnia się w zawodzie. Mimo że karierę zaczynał w programie „Idol", całkiem niedawno jego nazwisko zaczęło pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Dzisiaj nie może narzekać na brak zainteresowania. Ma wiernych fanów, jego przeboje pobijają kolejne rekordy odtworzeń, a koncerty wyprzedają się na pniu. Jest szczęśliwym muzykiem, ale również partnerem i ojcem. Wokalista, który w sierpniu skończy 39 lat, ma narzeczoną — Olgę Tuszewską, z którą doczekał się syna — Lwa. Co wiemy o jego zaciszu domowym?

Krzysztof Zalewski z narzeczoną — wspólne zdjęcia

Krzysztof Zalewski szczęście i spełnienie znalazł u boku przepięknej Olgi Tuszewskiej. Niewiele jednak wiadomo o ich uczuciu. Para konsekwentnie chroni swoją prywatność. Rzadko publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, czy pojawiają się na imprezach branżowych. „Kalendarz Krzysztofa jest zawsze napięty. Nawet jak się wydaje, że ma trochę wolnego i specjalnie zostawię mu trochę luzu, to on sam go sobie uzupełnia. W tym względzie jest przymus produktywności. Zawsze się dużo dzieje”, słyszeliśmy w Kulisach Sławy. Ostatnio jednak zrobili wyjątek. Artysta wraz z ukochaną pojawił się na premierze spektaklu — Niedochodzenia.

Krzysztof Zalewski z narzeczoną Olgą Tuszewską — 09.07.2023 rok, PREMIERA SPEKTAKLU PT. NIEDOCHODZENIE W TEATRZE POLONIA

Krzysztof Zalewski, Olga Tuszewska
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Zaleski z narzeczoną Olgą Tuszewską — 09.07.2023 rok, PREMIERA SPEKTAKLU PT. NIEDOCHODZENIE W TEATRZE POLONIA

Krzysztof Zalewski, Olga Tuszewska
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Zalewski i Olga Tuszewska — historia miłości, syn, życie prywatne

Połączyła ich miłość do muzyki. Ona menadżerka Moniki Brodki, on przystojny piosenkarz, który rozwijał swoją karierę. Ich uczucie narodziło się nagle i trwa do dzisiaj. Co więcej, para w 2018 roku doczekała się synka, któremu dali na imię Lew. O narodzinach pociechy dowiedzieliśmy się jednak przypadkiem, kilka miesięcy później. Krzysztof Zalewski w programie Dzień Dobry TVN wyznał wówczas, że  „Fundament wszystkiego, sens życia – obok muzyki, oczywiście. Jestem szczęściarzem. Mam wspaniałą, ukochaną dziewczynę, cudownego syna, oddanych przyjaciół”

Krzysztof Zalewski stroni od błysku fleszy. Jego priorytetami są: rodzina i muzyka. Nic więc dziwnego, że pierwszy raz zaprezentował swoją ukochaną dopiero w 2020 roku. „Moja Ola i ja. Na urodzinach @natalia_przybysz_official dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo — jak zauważyła córka Natalii Aniela -„jestem jakiś taki niepewny”, czytaliśmy pod wspólną fotografią. Rok później kolejny raz postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Na kolejnym zdjęciu zapozował z Olgą Tuszewską. Wspólny kadr podpisał następującymi słowami: „Wybrałem się dziś na miacho. Z taką rakietą oto”, pisał muzyk w social mediach.

Co więcej, o zaręczynach Krzysztofa i Olgi również dowiedzieliśmy się przypadkiem. Podczas odbierania statuetki dla Mężczyzny Roku magazynu „Glamour" piosenkarz wyznał, że: „Nagrodę dedykuję mojej narzeczonej Otulince". To właśnie w taki sposób zwraca się do swojej partnerki, dla której stworzył utwór pt. „Otu". „Moja partnerka jest dla mnie takim wzorem. To ona wyszukuje często jakieś akcje charytatywne. Podążam za jej głosem, za jej radą i za jej wyczuciem", zapewniał w wywiadzie dla RMF FM. Dzisiaj oboje żyją pełnią życia, a ich miłość każdego dnia jest silniejsza.

Jakim ojcem jest Krzysztof Zalewski? Wokalista czule o swoim synku

Syn słynnego wokalisty i menadżerki gwiazd niebawem skończy 5 lat. Lew jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Okazuje się też, że Krzysztof Zalewski dostrzegł w nim podobieństwo do siebie. „Nie należę do osób specjalnie cierpliwych. Wszystko chciałbym natychmiast. [...] Ojcostwo uczy mnie cierpliwości, w zabawie dostosowuję się do tempa swojego syna. Wiem, że na wspólną partię szachów przyjdzie mi jeszcze kilka lat poczekać. Przy dziecku perspektywa się wydłuża, plany rozkładają na wiele lat do przodu, a to dla mnie nowość. Mój syn niestety jest dość niecierpliwy, np. kiedy nie uda mu się ułożyć klocków za pierwszym czy drugim razem, denerwuje się i rzuca nimi o podłogę. Ciekawe, po kim to ma?”, przyznał na łamach Gali.

Artysta dodał, że od dnia, w którym został ojcem, jego życie trochę się zmieniło. „Śpię mniej, a poza tym to w duszy odpalają się nowe miejsca. Nie spodziewałbym się, że mogę mieć tyle serca dla kogoś. Bycie ojcem bywa męczące, ale są takie momenty, że serce ci się roztapia, kiedy syn opowiada ci, co widział w zoo albo że tęsknił. To jest miłe”, mówił w Kulisach sławy dla Uwaga! TVN. „Chciałbym nauczyć go samodzielności i szacunku do ludzi. Mógłbym go też nauczyć skali na pianinie, ale to może zrobić ktokolwiek. Fajnie, jakby ode mnie miał poczucie bezpieczeństwa i szacunek do innych ludzi. To jest najważniejsze”, kontynuował. 

Krzysztofowi Zalewskiemu gratulujemy i życzymy dużo szczęścia. 

Krzysztof Zaleski z narzeczoną Olgą Tuszewską — listopad 2022, Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego - Night Rider

Krzysztof Zalewski, Olga Tuszewska
Fot. Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.