Olga Figaszewska 3 marca 2017 08:30
1/16
Natalia Kukulska
Copyright @Marek Straszewski
1/16

Natalia Kukulska kończy 41 lat!


„Tak na­praw­dę to ja wca­le nie chcę być doj­rza­ła. Chcę na­to­miast o tę doj­rza­łość za­biegać, że­by ona ciągle była jesz­cze przede mną”, zdradziła nam w jednym z wywiadów.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska właśnie urodziła córkę Laurę. Zobacz, jak pięknie wygląda z dziećmi

 

Wszyscy znamy utwory „Puszek Okruszek” czy „Co powie tata?”. Gdy nagrała swoją pierwszą płytę, miała zaledwie 7 lat! Zdobyła wówczas pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytę. Gdy ponownie rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewaniem, miała siedemnaście lat i chciała się odciąć od sytuacji, w której wszyscy stale porównują ją do prawdziwych legend polskiej muzyki - ojca, Jarosława Kukulskiego czy tragicznie zmarłej, Anny Jantar. Walka o muzyczną niezależność wymagała od niej nie lada wysiłku. Wielokrotnie otrzymywała prośby o śpiewanie piosenek z repertuary mamy. W wywiadzie dla "Urody Życia" zwierzyła się, że nie ma zamiaru w związku z licznymi zapytaniami uszczęśliwiać wszystkich.

 

Śpiewanie było moją ulubioną zabawą. Zamykałam się w pokoju i śpiewałam. Nikt mnie specjalnie nie zachęcał. Słyszałam, jak tata komponuje. Przychodzili do nas różni, bardziej lub mniej znani muzycy. Tata zabierał mnie na festiwale. Któregoś dnia zapytałam go, dlaczego pisze piosenki dla cioci, dla wujka, a nie pisze dla mnie. On, w zasadzie dla dowcipu, napisał dla mnie jedną piosenkę do programu autorskiego. Po czym okazało się, że ten dowcip spotkał się ze świetnym przyjęciem”, wspomina Natalia Kukulska w jednym z wywiadów VIVY!.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska od początku pragnęła dużej rodziny: „Marzyłam, żeby mieć poukładany dom, otwarty, dzieci’’

 

Obecnie, Natalia Kukulska jest jedną z popularniejszych i cenionych artystek polskiej sceny muzycznej. Upór, perfekcjonizm, doprowadziły ją na szczyt. Teraz jest wolna, niezależna i zrozumiała, że może robić to, co lubi. A jest w tym naprawdę fenomenalna! Przecież muzykę płynie w jej krwi. Na koncie ma ponad 12 albumów muzycznych. W swojej twórczości nawiązuje do bliskich jej brzmień soulu, muzyki pop czy R&B.

Od jesieni 2016 zasiadła w gronie siódmej edycji programu „The Voice of Poland”. Niedawno na świat przyszło jej trzecie dziecko, córeczka Laura. Artystka rozpoczęła prace nad swoim nowym, solowym albumem, którego premiera przewidziana jest na maj 2017 roku.

 

Polecamy też: „Była bardzo chora. Całe życie było ustawione pod nią”. Natalia Kukulska o śmierci ukochanej babci

 

Zobaczcie najpiękniejsze sesje Natalii Kukulskiej w VIVIE! Bardzo zmieniła się przez te wszystkie lata? Pamiętacie ją taką?

 

 

3/16
Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Piasek, Viva! listopad 1999
Copyright @Tomek Sikora
3/16
16/16
Natalia Kukulska, Viva! lipiec 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
16/16

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?