Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Opole 2020: Natalia Kukulska odda hołd zmarłej mamie. Będzie z nią razem na scenie...

Występ z Anną Jantar uda się dzięki najnowszym technologiom

Rafał Kowalski 29 sierpnia 2020 08:41
Anna Jantar, Natalia Kukulska
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Stankiewicz/AF Photo

To wyjątkowy rok dla wielbicieli Anny Jantar. W marcu obchodziliśmy 40. rocznicę tragicznej śmierci artystki, a z kolei w czerwcu pamiętaliśmy o tym, że piosenkarka kończyłaby 70 lat. O hołdzie dla mamy nie zapomni w tym roku też Natalia Kukulska. I zrobi to w najbardziej wyjątkowy sposób z możliwych.

Natalia Kukulska o opolskim koncercie dla mamy

Już za 2 tygodnie w Opolu trwać będzie kolejna edycja legendarnego Festiwalu Polskiej Piosenki. Podczas jednego z festiwalowych dni na scenie zobaczymy Natalię Kukulską i… jej mamę! A wszystko dzięki najnowszej technologii. „To będzie niespodzianka! Konrad Smuga – reżyser – zaproponował mi zajęcie się koncertem, który upamiętni moją mamę. Jestem bardzo ostrożna, ponieważ ja już zrobiłam taki hołd dla mamy, czyli koncert Życia mała garść. Trochę uważam ten temat za zamknięty, ale trudno było odwrócić się od takiego jubileuszu”, powiedziała piosenkarka Pudelkowi.

W dalszej części wywiadu wyjaśniła, na czym będzie polegać wspólne bycie na scenie z Anną Jantar. „Cztery utwory będą przeplatane rozmową z moją mamą, którą ja przeprowadzę. Zostawiła po sobie mnóstwo wypowiedzi i myśli i my złożyliśmy je we wspólną rozmowę. To będzie zaskakujące, ale też dla mnie trudne. Chciałam, żeby wyszła z tego naturalna rozmowa. Używałam jej słówek i fraz, które zostawiła po sobie w wywiadach”, opowiedziała w wywiadzie Natalia Kukulska.

Jesteśmy przekonani, że czeka nas występ, o którym będzie mówić cała Polska. Obejrzycie na żywo w TVP? 

Anna Jantar
Fot. PAP

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.