Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Skandal na koncercie Sheerana. Barbara Kurdej-Szatan nie została wpuszczona!

Aktorka zamieściła ostry wpis w sieci

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2018 21:49
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan nie została wpuszczona na koncert Eda Sheerana na Stadionie Narodowym. Aktorka została oszukana. Gwiazda miała nadzieję kupić bilety na koncert Ed Sheerana w Warszawie w dniu imprezy. Niestety okazało się, że zakupionych biletów nie może wykorzystać. Basia wrzuciła do sieci filmik, w którym opowiedziała, co ją spotkało!

Ed Sheeran: koncert w Warszawie

Ed Sheeran gra właśnie na stadionie PGE Narodowy w Warszawie koncert. Artysta  jutro wystąpi w naszym kraju po raz drugi. Tego rodzaju wydarzenia zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, także wśród polskich celebrytów. Jedną z osób, które chciały usłyszeć brytyjskiego wokalistę na żywo była Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka kupiła bilety w dniu koncertu, okazało się jednak, że została oszukana. O wszystkim poinformowała fanów za pośrednictwem social mediów. Na Instagramie Basi Kurdej-Szatan pojawiło się nagranie, na którym artystka nie szczędzi gorzkich słów platformie, która sprzedawała bilety. Oberwało się także organizatorom konkursu.

„Weszłam na internet, żeby poszukać biletów na Eda Sheerana. Wiedziałam, że już ich dawno nie ma, ale stwierdziła "a, może coś się znajdzie". Portal viagogo pokazał, że są ostatnie bilety więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila - tam wszystko było cacy, pięknie (...) Chciałam wydrukować ten bilet, ale wysłano mi go na zupełnie inny adres, gdzieś do Belgii. Portal viagogo robi sobie jaja z ludzi, nie wejdziemy na koncert (...) Organizator dał d**y, bo to wszystko jego wina...”, mówi. 

Niestety, według informacji, do których udało nam się dotrzeć, Basia nie jest jedyną osobą, która padła ofiarą serwisu.

„Wszystkie bilety na ten koncert będą imienne. Nie trzeba jednak podawać danych każdego uczestnika koncertu, wystarczy, że na bilecie znajdzie się imię i nazwisko kupującego. W takim wypadku kupujący musi jednak wziąć udział w wydarzeniu, a pozostali uczestnicy, którzy posiadają bilety z jego danymi, muszą przejść proces sprawdzania biletów razem z nim. Dane należy podać podczas zakupu biletów”, informowała na stronie Eventim, firma prowadząca sprzedaż biletów na koncert Sheerana.

Co ciekawe, już w ubiegłym roku na występ Eda w Manchesterze nie wpuszczono 10 tys. osób, które kupiły bilety w serwisie viagogo.com. Mimo to, Basi Kurdej-Szatan bardzo współczujemy...  

Ed Sheeran
Fot. Instagram @teddysphotos

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.