Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marina Łuczenko-Szczęsna zorganizowała baby shower i zdradziła płeć dziecka. Tego nikt się nie spodziewał

W komentarzach pojawiło się wiele pięknych i ciepłych słów

Karol Sowa 23 maja 2024 11:36
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W marcu Marina i Wojciech Szczęśni za pośrednictwem Instagrama poinformowali swoich obserwatorów, że niebawem kolejny raz zostaną rodzicami. Internauci nie kryli wówczas radości, w komentarzach nie brakowało pięknych i ciepłych słów. Teraz ulubienica publiczności zdradziła płeć drugiego dziecka. 

Marina i Wojciech Szczęśni zdradzili płeć drugiego dziecka

Całkiem niedawno Marina Łuczenko zamieściła na swoich social mediach zdjęcia z imprezy — baby shower, które zostało zorganizowane przez jej przyjaciółkę. Podczas przyjęcia wszyscy poznali płeć kolejnej pociechy. Gdy piosenkarka opublikowała w sieci wpis, wszystko stało się jasne — będzie to dziewczynka. „It’s a girl! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę", czytamy w sieci. 

Zobacz także: Przez lata królował w TVP, z dnia na dzień zniknął z telewizji. Jak dziś wygląda życie Tomasza Raczka?

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Internauci i znajomi gratulują Marinie i Wojciechowi Szczęsnym

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia. „Było pięknie! Czekamy na Niunię", „Wojtek przepadnie bez reszty! 🤭👧🏻Gratulacje!", „Pewnie będzie śliczna mała Marinka 😍. Gratulacje powiększenia się rodzinki, wyglądasz przepięknie!", „Pamiętam jak mówiłam, że next będzie GIRL😍🔥 Mega się cieszę Waszym szczęściem! Wyglądasz cudnie", „To macie komplet", "ale cudnie!!!! Starszy brat będzie miał siostrzyczkę", piszą bliscy pary i ich fani.

My również dołączamy się do gratulacji. 

Zobacz również: Był od niej dwukrotnie starszy, urodziła mu córkę. Romans z Adamem Ferencym odebrał Patrycji Soliman karierę i reputację

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.