Marek Włodarczyk
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum
O tym się mówi!

Rozwód zrujnował mu zdrowie, młodsza partnerka przywróciła mu nadzieję. Marek Włodarczyk znów myśli o ślubie

"Wydawało mi się, że umieram"

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2024 15:51
Marek Włodarczyk
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Rozwód bardzo odbił się na jego zdrowiu, bardzo długo ponosił się po rozstaniu. Teraz znów kocha i jest kochany, a jego wybranka ma 38 lat mniej. Różnica wieku nie jest jednak dla nich problem. Marek Włodarczyk coraz częściej mówi o ślubie z ukochaną Sandrą, która przywróciła w nim wiarę w miłość i dała nadzieję na lepsze jutro.

Kim jest Sandra Kościelniak?

Sandra Kościelniak pracowała jako modelka. Obecnie ma 32 lata i bardzo chroni swoją prywatność. Rzadko udziela wywiadów, a pojawiając się publicznie z ukochanym, stara się, aby uwaga fotografów skupiła się na aktorze, a nie na niej. Choć oficjalnie nie wiemy, jak się poznali, wiemy, że z uwagi na zawód obojga, mieli wielu wspólnych znajomych z branży filmu i mody. Sandra Kościelniak była przy Włodarczyku w bardzo trudnym momencie jego życia i choć początkowo ich relacja była tylko przyjacielska, potem się to zmieniło. 

Partnerka aktora studiowała prawo, ale finalnie przeniosła się również na kierunek Aktorstwo Nowych Mediów w Warszawskiej Szkole Filmowej. Zdobyła także dyplom na Wydziale Aktorskim w Krakowie. 

ZOBACZ TEŻ: Gdy go zobaczyła, wiedziała, że będzie jej mężem. Dziś Rafał i Małgorzata Trzaskowscy są zaangażowanymi politykami i czułymi rodzicami

Marek Włodarczyk i Sandra Kościelniak - historia miłości

Aktor bardzo przeżył rozwód z Grażyną Dyląg, z którą wspólnie wychowuje syna Patryka. Przypłacił go chorobą, a wyjście z niej zajęło mu sporo czasu.

"Przypłaciłem rozwód chorobą psychosomatyczną. Wydawało mi się, że umieram. Wylądowałem na pogotowiu z ciśnieniem 210/120" - mówił w rozmowie z dziennikarką Martą Bednarską. 

Po rozwodzie związał się z niemiecką aktorką Karen Friesicke, z którą ma dwóch synów. Niestety w 2015 roku kobieta popełniła samobójstwo. W trudnych chwilach była przy nim Sandra Kościelniak, ówczesna przyjaciółka. Ich relacja przerodziła się jednak w coś więcej.

CZYTAJ TEŻ: Ulubiony lekarz gwiazd chwalił się, że mógłby już nigdy nie pracować. Wyjazdem z Polski zaskoczył wszystkich

Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak
Fot. AKPA

Marek Włodarczyk znów myśli o ślubie

Od 2017 roku są zaręczeni, a Marek Włodarczyk coraz częściej mówi o ślubie z ukochaną. 

"Jestem otwarty. Rozmawiamy o tym z Sandrą" - podkreślił Włodarczyk w "Twoim Imperium".

Para mieszka razem i od lat planuje wspólną przyszłość. Marek Włodarczyk ponownie uwierzył w miłość, a partnerka daje mu ogrom szczęścia. Jak sam przyznaje, chciałby jeszcze doczekać kilkoro wnuków i być jak najdłużej aktywnym. Chociaż życie go nie oszczędzało, teraz jest spełniony. Na ten moment para nie ujawniła swoich ślubnych planów, ale wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas staną na ślubnym kobiercu. W ich przypadku różnica wieku nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Liczy się miłość i wzajemne wsparcie.

Niedawno para pokazała się wspólnie na widownie podczas "Tańca z gwiazdami", w którym przed lat udział brał również aktor. Sandra Kocielniak chętnie pozowała nawet na ściance, a dzięki temu mogliśmy podziwiać jej zjawiskową urodę! 

Sandra Kościelniak, Marek Włodarczyk
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kościelniak
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marek Włodarczyk, Sandra Kościelniak
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.