Krzesimir Dębski
Fot. TVP / Forum
O tym się mówi!

Krzesimir Dębski był żonaty dwa razy, nigdy o tym nie mówił. Ma jeszcze dwoje dzieci

Oto tajemnice jego pierwszego małżeństwa

Aleksandra Frankowska 6 grudnia 2023 19:52
Krzesimir Dębski
Fot. TVP / Forum

O końcu jego małżeństwa z Anną Jurksztowicz głośno jest już od pewnego czasu. Trwający ponad 30 lat związek zakończył się z uwagi na niewierność kompozytora, w wyniku której podobno został on również ojcem. Okazuje się, że Anna Jurksztowicz nie była pierwszą żoną Dębskiego. Z wcześniejszego małżeństwa Krzesimir Dębski ma również dwoje dzieci. Dlaczego nigdy o nim nie wspominał? Jakie są tajemnice tej relacji?

Zobacz też: „Żyję tak, żeby pokazać też innym, że wiek nie stanowi bariery”.  Ewa Kasprzyk zdradziła receptę na młodość 

Krzesimir Dębski był dwukrotnie żonaty

Większość osób nie wie, że zanim Krzesimir Dębski związał się z Anną Jurksztowicz, był wcześniej żonaty. Nie znamy jednak personaliów pierwszej żony kompozytora. Sam nigdy nie opowiadał publicznie o pierwszym małżeństwie. Jest ono owiane tajemnicą. Wiadomo natomiast, że owocem pierwszej relacji Krzesimira Dębskiego jest dwoje dzieci o ciekawych imionach. Córka otrzymała imię Dobromiła, zaś syn Tolisław. 

Kim są dzieci z pierwszego małżeństwa Krzesimira Dębskiego?

Krzesimir Dębski z pierwszego małżeństwa ma dwoje dorosłych dzieci. Otrzymały one również dość nietypowe imiona. Córka Dobromiła w 2013 roku towarzyszyła ojcu podczas gali MocArty radia RMF Classic. Wówczas pojawienie się kompozytora z córką wywołało niemałe poruszenie. Do tej pory nie zabierał jej na publiczne wydarzenia.

Krzesimir Dębski, Dobromiła Dębska
Fot. Teodor Ryszkus / Forum

Dobromiła nie poszła w ślady ojca. Według dostępnych informacji pracuje jako stewardessa brytyjskich linii lotniczych. Z kolei o jej bracie Tolisławie brakuje jakichkolwiek informacji. Nigdy nie pokazywał się z ojcem podczas publicznych wydarzeń. Możemy też podejrzewać, że nie związał się z branżą muzyczną ani show biznesem. O swoim przyrodnim rodzeństwie nie wspominali nigdy również Radzimir ani Maria Dębscy, dzieci Krzesimira Dębskiego ze związku z Anną Jurksztowicz.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zofia Zborowska nie jest już blondynką. Co za metamorfoza!

Anna Jurksztowicz Krzesimir Dębski syn Radzimir Dębski wiek relacje z matką instagram zdjęcia wiek dziewczyna partnerka Jimek
Fot. Zawada/AKPA

Drugie małżeństwo Krzesimira Dębskiego dobiega końca

Sprawa rozwodowa pomiędzy Krzesimirem Dębskim a jego drugą żoną, Anną Jurksztowicz trwa już od dwóch lat. Wokalistce zależy o orzekaniu o winie męża, który w trakcie trwania ich małżeństwa dopuścił się zdrady. Jej owocem podobno ma być nieślubne dziecko kompozytora. 

Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski, Gala „Złote Kaczki 2012”, 26.11.2012 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

"Ona go nie zdradziła, poświęciła mu 30 lat życia, w pewnym momencie nawet odsunęła swoją karierę na boczny tor. Dębski natomiast ma też dziecko z inną kobietą, a po drodze miał też inne przygody. Wracał jednak wciąż do Anny i mówił, że się poprawi, po czym znów robił to samo. Gdyby przyszedł do sądu i powiedział, że tak właśnie było i to on jest winny, sprawa zakończyłaby się pewnie szybciej. Ale nie, on upiera się, wzywa kolejnych świadków, żeby udowodnić, że nie ma tu jego winy" — mówiła przyjaciółka gwiazdy w rozmowie z "Faktem" w 2022 roku.

Postępowanie rozwodowe wciąż trwa. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.