Kinogram oblig
Fot. materiał prasowy
O TYM SIĘ MÓWI

To miejsce na mapie Warszawy spodoba się wszystkim miłośnikom filmów. Poznaj KinoGram

To coś więcej, niż kino...

Rafał Kowalski 23 maja 2022 13:15
Kinogram oblig
Fot. materiał prasowy

Lubisz nowości filmowe i szukasz wyjątkowego miejsca do premierowych projekcji? KinoGram to coś więcej, niż to, czego szukasz. Poza bieżącym repertuarem, odbywają się tutaj wydarzenia kulturalne - spotkania z ciekawymi ludźmi, wystawy plakatu, fotograficzne i malarskie. KinoGram organizuje również cykliczne wydarzenia filmowe. To miejsce, które wpisuje się w mapę polskiego przemysłu kinowego - tutaj siedzibę ma Gildia Polskich Reżyserów. KinoGram oferuje również wynajęcie swoich sal na prywatne projekcje filmowe…

Co oferuje KinoGram? Cykle

„Silne razem” to kobiecy cykl spotkań w kinie KinoGram, w ramach którego pokazywane są ważne filmy dokumentalne, zapraszani inspirujący goście i prowadzone dyskusje na istotne dla kobiet tematy. KinoGram zainaugorwał ten cykl 8 marca 2022 w Międzynarodowy Dzień Kobiet.  Kolejne spotkanie z cyklu „Silne razem” odbędzie się już 9 czerwca o godz. 19.00. Gośćmi spotkania będą psycholog Katarzyna Miller, dziennikarka Marzena Rogalska oraz aktorka Katarzyna Zawadzka, z którymi rozmawiać będzie Anna Zoll. Po projekcji filmu "Kraina miodu" przewidziana jest dyskusja.

Z kolei „Smaki świata” to cykl kina KinoGram, który proponuje coś dla ducha i dla ciała! Podróżujemy na ekranie po całym świecie, pokazujemy filmy z różnych stron świata i delektujemy się kulinariami danego regionu. W tym cyklu, zwanym również mniej oficjalnie „Filmowymi Ucztami Kulinarnymi”, widzowie odwiedzili już Izrael, Hiszpanię, Włochy, Francję, Norwegię, Tybet i Japonię. Przed nami kolejne podróże filmowe i kulinarne.

Ponadto w kinie KinoGram bardzo ważnymi widzami są najmłodsi. Oprócz repertuaru bieżącego bogatego w filmy dla nich, odbywa się tutaj cykl „Smaki dzieciństwa”, w ramach którego kino serwuje ucztę dzieciom - pokazywane są filmy, którym towarzyszą popcorn i lemoniada.

Cykl „1 na 1” - W ramach współpracy kina KinoGram z Gildią Polskich Reżyserów w każdy poniedziałek o 19.00 odbywają się spotkania z cyklu „1 na 1”, na które składają się projekcje filmowe i dyskusje, w których biorą udział polscy reżyserzy filmowi.

Zapraszamy też na cykl Wieczory z Operą. To wyjątkowe spotkania, na których wielbiciele opery mogą zobaczyć słynne widowiska operowe z największych światowych scen, w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. KinoGram pokazuje największe operowe tytuły, jak „Carmen”, „Aida”, „Tosca”, „Zemsta nietoperza”, „Traviata”, „Halka”, z najsłynniejszych scen świata, m.in. mediolańska La Scala, wiedeńska Staatsoper, Opéra National de Paris. W najbardziej ekskluzywnym kinie Warszawy opery można obejrzeć z towarzyszeniem kieliszka dobrego wina.

Kinogram oblig
Fot. materiał prasowy

Prywatne projekcje w KinoGram

Kino KinoGram oferuje sale na prywatne projekcje filmowe. Można zaprosić przyjaciół, znajomych, współpracowników na prywatną projekcję filmową w najlepszej jakości. Do wyboru są filmy z oferowanych w danym momencie przez dystrybutorów, ale też można zamówić film na indywidualne życzenie. W ramach pokazu prywatnego oferowany jest serwis kelnerski do foteli.  

Nie lada gratką i zupełną nowością w kinowym świecie jest możliwość zorganizowania własnej prapremiery - w KinoGram można wynająć salę i zorganizować przedpremierowy pokaz filmu kolejnej odsłony kultowego Top Gun: Maverick 26 maja 2022 - jeszcze przed oficjalną premierą filmu. 

CZYTAJ TEŻ: Gratka dla fanów „Top Gun”! To miejsce ma niesamowitą historię…. Dom z kultowego filmu jest teraz stylową restauracją!

Kinogram oblig
Fot. materiał prasowy

TAGI #kino

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.