Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO
DZIECI GWIAZD

Jolanta Fraszyńska opublikowała wyjątkowe zdjęcie z 33-letnią córką. Tak dzisiaj wygląda Nastazja

Jak wyglądają jej relacje z bliskimi?

Gabriela Czernecka 9 sierpnia 2023 08:56
Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej poszła w ślady swoich rodziców. Nastazja Gonera pnie się w górę i odnosi coraz więcej sukcesów. Z wykształcenia jest reżyserką, scenarzystką i teatrolożką. Już jako dziecko miała okazję stawiać pierwsze kroki przed kamerą. Co jeszcze wiemy o Nastazji Gonerze i jak wyglądają jej relacje z bliskimi? Niedawno dumna mama opublikowała wspólne zdjęcie z 33-latką.

Kim jest córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera byli małżeństwem przez cztery lata. Poznali się jeszcze na studiach i szybko stali się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Choć ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, to owocem ich związki jest córka Nastazja, która przyszła na świat w 1990 roku. Co więcej, ma też młodsze rodzeństwo, przyrodnią siostrę Anielę ze strony mamy oraz dwóch młodszych przyrodnich braci: Teodora Józefa i Leonarda ze strony taty.

ZOBACZ TEŻ: Nie będzie rozwodu! Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski postanowili dać sobie drugą szansę

Już jako dziecko miała okazję stawiać pierwsze kroki przed kamerą. Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej zagrała w jednym z odcinków Na dobre i na złe. Poszła więc w ślady rodziców, ale szybko zdała sobie sprawę, że woli sprawdzać się po drugiej stronie obiektywu. 

Nastazja Gonera studiowała na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Stworzyła kilka filmów krótkometrażowych, dokumentów i etiud. Miała również okazję współpracować z Andrzejem Wajdą, któremu asystowała na planie filmu Powidoki. Przed laty Nastazja Gonera zagrała w teledysku Daniela Blooma (Daniela Borcucha) do piosenki Katarakta.

Nastazja Gonera - kim jest?

Nastazja Gonera bardzo dba o swoją prywatność. Nawet jej konto w mediach społecznościowych jest prywatne. Co jakiś czas informacje o córce ujawnia za to jej mama, Jolanta Fraszyńska, która zamieszcza zdjęcia córki w sieci. Tak właśnie zdarzyło się niedawno. Aktorka podpisała fotografię czułym słowem: "Szczęście".

Co więcej, w 2021 roku 33-latka poinformowała fanów, że niebawem może otrzymać studenckiego Oscara. Córka Roberta Gonery i Jolanty Franszyńskiej otrzymała wówczas nominację do Student Academy Awards. Film Pierwsze lato końca świata był jednym z 37 filmów (w tym 7 w kategorii International Short Narrative), który znalazł się w finale konkursu.

Na stronie Polish Short możemy o niej przeczytać: „Teatrolożka, reżyserka i scenarzystka, absolwentka PWSFTviT w Łodzi. Jest autorką kilku filmów krótkometrażowych, teledysków i filmów dokumentalnych. Jest także finalistką konkursu organizatorów Teren TR w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Jako najmłodsza uczestniczka wyreżyserowała czytanie performatywne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Digital Play w teatrze studyjnym w Warszawie i Nowym Jorku. Nastka pracuje obecnie nad swoim debiutem fabularnym". 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Katarzyna Figura o życiu po rozstaniu: „Za mną 10 lat niebezpiecznego życia, ciągle w strachu, w niepewności”

Fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska — relacja z córką

Aktor w przeszłości musiał pokonać wiele przeszkód. To spowodowało, że jego relacje z dziećmi nie były idealne. Dzisiaj stara się odzyskać stracony czas. „Grając w filmach, żeby były pieniążki, przegrałem niestety kilka życiowych spraw. Życie na odległość, rozłąki. [...] Mogę jedynie powiedzieć, że teraz sytuacja jest dobra, razem spędzamy czas, w razie potrzeby jestem pod telefonem, patrzę, jak rosną. Rad życiowych im nie daję, bo o takie rady nie pytają”, opowiadał Gazecie Wrocławskiej. 

Dzisiaj ulubieniec publiczności z dumą patrzy na rozwój kariery córki. Co więcej, chciałby kiedyś zagrać w produkcji, którą sama stworzy. „Nie ukrywam, że kiedyś chciałbym zagrać w filmie Nastazji, spotkać się z nią w pracy. Byłoby to spełnienie jednego z moich marzeń”, mówił. 

A jak o Nastazji wypowiada się jej mama — Jolanta Fraszyńska? W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakem z „Pytania na śniadanie” przyznała: „Jestem bardzo dumna, bo te nagrody, oczywiście, są bardzo ważne w życiu twórcy. One potwierdzają to, że idziemy w dobrym kierunku”, słyszeliśmy.

O życiu 33-latki niewiele więcej wiadomo. Rzadko wypowiada się publicznie. Obecnie woli skupiać się na pracy, pomocy zwierzętom i swoich marzeniach. Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Izabela Janachowska trafiła do szpitala: „Byłam w stanie zagrażającym życiu". Co się stało?

Robert Gonera, VIVA! lipiec 2012
Fot. Mariusz Trzciński/MUNFOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.