Izabela Janachowska, VIVA! 2017 grudzień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE VIVA!, grudzień 2017
O TYM JEST GŁOŚNO

Izabela Janachowska trafiła do szpitala: „Byłam w stanie zagrażającym życiu". Co się stało?

Zwróciła się do tych, którzy ocalili jej zdrowie

Rafał Kowalski 8 sierpnia 2023 14:31
Izabela Janachowska, VIVA! 2017 grudzień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE VIVA!, grudzień 2017

Kilka dni temu telewizja Polsat miała wiele powodów do świętowania. Filmy, seriale, programy – wszystkim tym, co zobaczymy jesienią na ekranach, dyrekcja stacji chciała podzielić się z widzami i dziennikarzami. Tłum gwiazd pojawił się więc w umówionym miejscu, by opowiadać o projektach, których efekty zobaczymy już wkrótce. Na konferencji prasowej obecna była też Izabela Janachowska. Okazuje się, że chwilę później trafiła niestety do szpitala.

Iza Janachowska o pobycie w szpitalu

Jak wyznała w najnowszym wpisie tancerka i prezenterka, za nią trudny czas. „Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek, tuż po ramówce, trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką IPiN…”, napisała, ale nie zdradziła szczegółów swoich dolegliwości.

Na szczęście jej stan się ustabilizował. „Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich”, przyznała.

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Figura o życiu po rozstaniu: „Za mną 10 lat niebezpiecznego życia, ciągle w strachu, w niepewności”. Poukładanie swojego świata na nowo wiele ją kosztowało: „Byłyśmy w opresji”

Apel Izabeli Janachowskiej i podziękowania dla lekarzy

Sytuacja, w której znalazła się gwiazda, pozwoliła jej na kilka przemyśleń. Teraz Iza Janachowska już wie, że nie warto odkładać wizyt u medyków, gdy nasze ciało daje powody do niepokoju… „Mam do Was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś Was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza”, napisała na Instagramie.

Przy okazji zwróciła się do tych, którzy ocalili jej zdrowie i życie. „Chciałabym też podziękować całemu zespołowi I Kliniki Neurologicznej IPiN za cudowną opiekę. Wasza praca, codzienna walka o zdrowie i życie pacjentów jest bezcenna”, czytamy.

Zobacz także: Małgorzata Socha podzieliła się zdjęciem z mamą. Fani zachwyceni podobieństwem

Życzymy tylko dobrego samopoczucia. 

Moda 2023: Najlepsze stylizacje gwiazd na jesiennej ramówce Polsatu!
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.