Danuta Stenka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O TYM SIĘ MÓWI

Zachwyciła kreacją, przyćmiła wiele osób. Danuta Stenka olśniła na ostatnim pokazie Macieja Zienia

Tak wyglądała kreacja aktorki

Karol Sowa 13 grudnia 2023 07:46
Danuta Stenka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Od lat zachwyca talentem, osobowością i urodą. Danuta Stenka na swoim koncie ma wiele znaczących ról, do których widzowie wracają z sentymentem. Takie hity jak: Nigdy w życiu, Nad życie czy Katyń znają niemal wszyscy. Aktorka zachwyca swoimi umiejętnościami w kolejnych produkcjach, ale też niepowtarzalną urodą. Ostatnio zabłysnęła na pokazie Macieja Zienia. Swoją kreacją przyćmiła wiele osób...

25-lecie pracy artystycznej Macieja Zienia

W poniedziałkowy wieczór odbył się pokaz Macieja Zienia, na którym pojawiło się wiele znanych osób, w tym Danuta Stenka, Małgorzata Socha, Maja Ostaszewska, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Dygant, Maffashion, Magdalena Cielecka, Natasza Urbańska i wiele innych wspaniałych gwiazd. Wydarzenie było niezwykle ważne dla jednego z najlepszych polskich projektantów, gdyż obchodził 25-lecie pracy artystycznej.

CZYTAJ TEŻ: Żona i syn okazali się dla niego zbawieniem i największą motywacją. Dzięki nim zmienił swoje życie

Pokaz Macieja Zienia z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Maciej Zień i Danuta Stenka

Danuta Stenka, Maciej Zień
Fot. Kurnikowski/AKPA

Danuta Stenka zachwyciła na ostatnim pokazie Macieja Zienia

To właśnie Danuta Stenka zachwyciła na pokazie Macieja Zienia. Ulubienica widzów postawiła wówczas na efektowną i odważną stylizację. 

Jej długa, zabudowana suknia przyciągała wzrok zgromadzonych tam osób. Co więcej, kreacja ozdobiona była srebrzystymi kryształami. Artystka do swojej stylizacji dobrała proste, lecz znaczące dodatki. Piękna torebka — kopertówka oraz metaliczne buty dodawały Danucie Stence szyku i klasy. Zaś wyrazisty makijaż podkreślał oczy, brwi oraz usta aktorki.

A Wy jak oceniacie kreację artystki?. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie ukrywał swojej wiary, zmierzył się z falą hejtu. Maciej Musiał z goryczą przyznaje, że ma dość dotychczasowego wizerunku

Pokaz Macieja Zienia z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Danuta Stenka

Danuta Stenka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Pokaz Macieja Zienia z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Danuta Stenka

Danuta Stenka
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.