Olszówka, Ferenstein, Sworowska... Kto wyglądał najlepiej?

Sabina Zięba 5 kwietnia 2018 13:00

W środowy wieczór 4 kwietnia miesięcznik Twój Styl po raz kolejny uhonorował Kobietę Roku, którą tym razem została małżonka Jerzego Owsiaka, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Gala ta organizowana jest corocznie od 1991 roku, a w ubiegłych latach nagroda Złotego Wawrzyna (czyli specjalnie zaprojektowana broszka) trafiła m. in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Anny Dymnej, Martyny Wojciechowskiej czy Doroty Wellman. Zobaczcie, kto tym razem pojawił się na wydarzeniu!  

1/7
Copyright @East News
1/7

Karolina Ferenstein-Kraśko zachwycała w eleganckiej stylizacji w kolorach ziemi.

2/7
Copyright @East News
2/7

Edyta Olszówka zdecydowała się na pudrowo różowy zestaw, jednak do tak oryginalnej ołówkowej spódnicy lepiej wyglądałaby zwykła bawełniana klasyczna koszula.

3/7
Copyright @East News
3/7

Hanna Gronkiewicz-Waltz

4/7
Copyright @East News
4/7

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak

5/7
Copyright @East News
5/7

Lidia Popiel

6/7
Copyright @East News
6/7

Bogna Sworowska była najlepiej ubraną kobietą na gali. Zachwyciła w klasycznym kobiecym garniturze, a uwagę w stylizacji głównie zwróciła niezwykła torebka Louis Vuitton.

7/7
Copyright @East News
7/7

Katarzyna Kolenda-Zaleska zdecydowała się na najmodniejsze okrycie tego sezonu, czyli płaszcz w kratę. Jednak czerwone buty Gucci nie do końca pasują do reszty.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.