Viva Moda chanel
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
URODA TRENDY

Chcesz zaszaleć? Postaw na mocne barwy w makijażu

Zobacz make-up w zupełnie nowej, wiosennej odsłonie

Marta Cieplak 22 marca 2018 15:30
Viva Moda chanel
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Przełam schemat! Zamiast słodkich pasteli wiosną i latem postaw na intensywne kolory i korzystaj z nich jak z malarskiej palety. Najgorętsze kolory to szmaragdowa zieleń, czerwień (także na oczach), turkus i ciepły odcień żółtego. Możesz je łączyć dowolnie – na oczach pod kolory, a na paznokciach nawet po cztery! Granicą jest tylko twoja wyobraźnia.

Wiosenny makijaż

Sesja makijażową w najnowszym wydaniu Vivy! Mody powstała za sprawą najnowszej kolekcji Neaoplis od Chanel, inspirowaną kolorami Neapolu. Dlaczego właśnie tego miasta? Tam wychowała się Lucia Pica, Global Creative Designer Makijażu i Koloru marki. 

Mam nadzieję, że kobiety będą otwarte i spontaniczne, jeśli chodzi o kolory... o można nimi uzyskać zarówno efekt bardzo delikatny, jakby lekko wymyty, jak i wykreować o wiele bardziej intensywny

Co ciekawe, w kolekcji są zarówno kolory matowe jak i te z drobinkami. Dzięki temu można tworzyć dowolnie dużo kombinacji, które dadzą zupełnie zaskakujący efekt.

Niezwykłe kolory zachęcają do ich łączenia – do malowania paznokci w czterech odcieniach, ust w dwóch i traktowania powiek jak jako malarskiego płótna, na którym doskonale prezentują się i romantyczne, delikatnie roztarte odcienie, i mocne graficzne linie oraz plamy kolory.

Poniżej jeszcze jedno zdjęcie z sesji. A więcej inspiracji w najnowszym numerze Vivy! Mody. 

Chanel
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives

viva moda
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.