Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O tym się mówi

Trendy na lato 2021: wakacyjny manicure Julii Wieniawy we wzorki robi wrażenie!

To będzie hit sezonu!

Marta Cieplak 10 czerwca 2021 19:30
Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa doskonale zna się na modzie i trendach. W końcu sama ma markę odzieżową Lemiss i makijażową, dzięki której wyczarowuje najmodniejsze letnie looki. Teraz jednak oddała się ręce profesjonalistów i pokazała zjawiskowy manicure we wzorki! Przepowiadamy, że to będzie największy hit tego lata!

Manicure we wzorki Julii Wieniawy

Ostatnie dni Julia Wieniawa spędziła na greckiej wyspie Mykonos, gdzie wraz z Mikołajem Rozbickim i przyjaciółmi wynajęła wielką, 250 m willę. Teraz, po powrocie, postanowiła przedłużyć sobie wakacyjny klimat kolorowym manicurem!

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: daisy nails to hit Instagrama!

Najpierw na stories pokazała inspiracje, które zebrała na Pintereście:

manicure Wieniawy we wzorki
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Doskonale widać, że szukała nietypowych wzorów i wariantów, gdzie każdy paznokieć pomalowany jest w inny wzór. To zresztą jeden z najmocniejszych trendów na nadchodzące lato i wakacje 2021!

Potem aktorka pokazała efekt już po. Musimy przyznać, że robi wrażenie!

kolorowy manicure Wieniawy
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Jak Wam się podoba? Choć Julia wybrała delikatniejsze wzory z motywem stokrotek i oczek, nadal gwarantuje jej to efekt wow. Uwagę zwraca jednak długość paznokci – są dość krótkie i opiłowane na kształt zaoblonego kwadratu. Czyżby długie paznokcie były już passe? Czy Julia Wieniawa stworzy modę na krótki manicure? Pewnie wkrótce się dowiemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.