Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O tym się mówi

Trendy na lato 2021: wakacyjny manicure Julii Wieniawy we wzorki robi wrażenie!

To będzie hit sezonu!

Marta Cieplak 10 czerwca 2021 19:30
Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa doskonale zna się na modzie i trendach. W końcu sama ma markę odzieżową Lemiss i makijażową, dzięki której wyczarowuje najmodniejsze letnie looki. Teraz jednak oddała się ręce profesjonalistów i pokazała zjawiskowy manicure we wzorki! Przepowiadamy, że to będzie największy hit tego lata!

Manicure we wzorki Julii Wieniawy

Ostatnie dni Julia Wieniawa spędziła na greckiej wyspie Mykonos, gdzie wraz z Mikołajem Rozbickim i przyjaciółmi wynajęła wielką, 250 m willę. Teraz, po powrocie, postanowiła przedłużyć sobie wakacyjny klimat kolorowym manicurem!

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: daisy nails to hit Instagrama!

Najpierw na stories pokazała inspiracje, które zebrała na Pintereście:

manicure Wieniawy we wzorki
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Doskonale widać, że szukała nietypowych wzorów i wariantów, gdzie każdy paznokieć pomalowany jest w inny wzór. To zresztą jeden z najmocniejszych trendów na nadchodzące lato i wakacje 2021!

Potem aktorka pokazała efekt już po. Musimy przyznać, że robi wrażenie!

kolorowy manicure Wieniawy
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Jak Wam się podoba? Choć Julia wybrała delikatniejsze wzory z motywem stokrotek i oczek, nadal gwarantuje jej to efekt wow. Uwagę zwraca jednak długość paznokci – są dość krótkie i opiłowane na kształt zaoblonego kwadratu. Czyżby długie paznokcie były już passe? Czy Julia Wieniawa stworzy modę na krótki manicure? Pewnie wkrótce się dowiemy! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?