Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa
O tym się mówi

Trendy na lato 2021: wakacyjny manicure Julii Wieniawy we wzorki robi wrażenie!

To będzie hit sezonu!

Marta Cieplak 10 czerwca 2021 19:30
Julia Wieniawa wydała majątek na wakacje
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa doskonale zna się na modzie i trendach. W końcu sama ma markę odzieżową Lemiss i makijażową, dzięki której wyczarowuje najmodniejsze letnie looki. Teraz jednak oddała się ręce profesjonalistów i pokazała zjawiskowy manicure we wzorki! Przepowiadamy, że to będzie największy hit tego lata!

Manicure we wzorki Julii Wieniawy

Ostatnie dni Julia Wieniawa spędziła na greckiej wyspie Mykonos, gdzie wraz z Mikołajem Rozbickim i przyjaciółmi wynajęła wielką, 250 m willę. Teraz, po powrocie, postanowiła przedłużyć sobie wakacyjny klimat kolorowym manicurem!

Zobacz także: Trendy wiosna 2021: daisy nails to hit Instagrama!

Najpierw na stories pokazała inspiracje, które zebrała na Pintereście:

manicure Wieniawy we wzorki
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Doskonale widać, że szukała nietypowych wzorów i wariantów, gdzie każdy paznokieć pomalowany jest w inny wzór. To zresztą jeden z najmocniejszych trendów na nadchodzące lato i wakacje 2021!

Potem aktorka pokazała efekt już po. Musimy przyznać, że robi wrażenie!

kolorowy manicure Wieniawy
Fot. Instagram/Julia Wieniawa

Jak Wam się podoba? Choć Julia wybrała delikatniejsze wzory z motywem stokrotek i oczek, nadal gwarantuje jej to efekt wow. Uwagę zwraca jednak długość paznokci – są dość krótkie i opiłowane na kształt zaoblonego kwadratu. Czyżby długie paznokcie były już passe? Czy Julia Wieniawa stworzy modę na krótki manicure? Pewnie wkrótce się dowiemy! 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.