Nawet kupione w ostatniej chwili będą strzałem w 10!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 16 grudnia 2019 11:42

Wigilia już za kilka dni, a ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych? Skorzystaj z naszych inspiracji! Oto kilka świetnych pomysłów na świąteczny podarunek last minute, który podbije serce obdarowywanej osoby.

Co kupić na święta w ostatniej chwili?

Marzysz o tym, aby na chwilę przed świętami znaleźć upominki, które zapewnią pozytywne emocje i niezapomniane wspomnienia? Postaw na klasykę, czyli zestawy kosmetyków! Stworzone we współpracy z dermatologiem, polecane nawet dla najbardziej wymagającej skóry zestawy świąteczne Neutrogena to coś, co nie tylko uszczęśliwi twoich bliskich, ale również kompleksowo zadba o ich wygląd.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.