Nawet kupione w ostatniej chwili będą strzałem w 10!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 11:42

Wigilia już za kilka dni, a ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych? Skorzystaj z naszych inspiracji! Oto kilka świetnych pomysłów na świąteczny podarunek last minute, który podbije serce obdarowywanej osoby.

Co kupić na święta w ostatniej chwili?

Marzysz o tym, aby na chwilę przed świętami znaleźć upominki, które zapewnią pozytywne emocje i niezapomniane wspomnienia? Postaw na klasykę, czyli zestawy kosmetyków! Stworzone we współpracy z dermatologiem, polecane nawet dla najbardziej wymagającej skóry zestawy świąteczne Neutrogena to coś, co nie tylko uszczęśliwi twoich bliskich, ale również kompleksowo zadba o ich wygląd.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.