Nawet kupione w ostatniej chwili będą strzałem w 10!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 11:42

Wigilia już za kilka dni, a ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych? Skorzystaj z naszych inspiracji! Oto kilka świetnych pomysłów na świąteczny podarunek last minute, który podbije serce obdarowywanej osoby.

Co kupić na święta w ostatniej chwili?

Marzysz o tym, aby na chwilę przed świętami znaleźć upominki, które zapewnią pozytywne emocje i niezapomniane wspomnienia? Postaw na klasykę, czyli zestawy kosmetyków! Stworzone we współpracy z dermatologiem, polecane nawet dla najbardziej wymagającej skóry zestawy świąteczne Neutrogena to coś, co nie tylko uszczęśliwi twoich bliskich, ale również kompleksowo zadba o ich wygląd.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.