Nawet kupione w ostatniej chwili będą strzałem w 10!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 11:42

Wigilia już za kilka dni, a ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych? Skorzystaj z naszych inspiracji! Oto kilka świetnych pomysłów na świąteczny podarunek last minute, który podbije serce obdarowywanej osoby.

Co kupić na święta w ostatniej chwili?

Marzysz o tym, aby na chwilę przed świętami znaleźć upominki, które zapewnią pozytywne emocje i niezapomniane wspomnienia? Postaw na klasykę, czyli zestawy kosmetyków! Stworzone we współpracy z dermatologiem, polecane nawet dla najbardziej wymagającej skóry zestawy świąteczne Neutrogena to coś, co nie tylko uszczęśliwi twoich bliskich, ale również kompleksowo zadba o ich wygląd.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.