Nawet kupione w ostatniej chwili będą strzałem w 10!

Artykuł sponsorowany 16 grudnia 2019 11:42

Wigilia już za kilka dni, a ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych? Skorzystaj z naszych inspiracji! Oto kilka świetnych pomysłów na świąteczny podarunek last minute, który podbije serce obdarowywanej osoby.

Co kupić na święta w ostatniej chwili?

Marzysz o tym, aby na chwilę przed świętami znaleźć upominki, które zapewnią pozytywne emocje i niezapomniane wspomnienia? Postaw na klasykę, czyli zestawy kosmetyków! Stworzone we współpracy z dermatologiem, polecane nawet dla najbardziej wymagającej skóry zestawy świąteczne Neutrogena to coś, co nie tylko uszczęśliwi twoich bliskich, ale również kompleksowo zadba o ich wygląd.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.