siwe włosy, trend
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Siwe włosy to hit na lato 2021! Nawet sławne aktorki nie farbują włosów!

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes królowały srebrzyste pasma!

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2021 12:27
siwe włosy, trend
Fot. Getty Images

Siwe włosy są w trendzie! Udowadniają to nawet hollywoodzkie aktorki, które podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes zaprezentowały srebrzyste pasma włosów, bez grama farby! Wśród nich znalazły się Andie MacDowell, Jodie Foster Helen Mirren. Gwiazdy nie mają z nimi problemu – co więcej – chętnie je podkreślają. Jaki jest sekret siwych włosów, które ewidentnie stają się hitem, a nie kitem?

Czytaj też: 74. Festiwal Filmowy w Cannes! Najpiękniejsze stylizacje gwiazd!

Siwe włosy są sexy – noszą je Andie MacDowell, Judie Foster i Helen Mirren

Burza siwych loków Andie MacDowell podczas 74. Gali otwarcia Festiwalu Filmowego w Cannes wywołała niemałe poruszenie. 63-letnia aktorka całkowicie zrezygnowała z farbowania włosów i postawiła na naturalność. Sama wielokrotnie podkreślała, że starzenie się nie powinno powodować w nikim kompleksów, a jedynie sprawiać, że pownosimy głowę do góry.

Andie MacDowell
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Wśród gwiazd na czerwonym dywanie pojawiły się również Judie Foster i Helen Mirren. Aktorki również postawiły na naturalny wygląd włosów i żadna z nich nie mogła opędzić się od fotoreporterów. Wyglądały kwitnąco – pełne energii, pewne siebie i szczęśliwe. Wręcz promieniały!

Helen Mirren, Cannes 2021
Fot. Mike Marsland/WireImage

Judie Foster
Fot. Daniele Venturelli/WireImage

Siwe włosy – hit czy kit

Przez lata siwe włosy uważane były za temat tabu. Misternie chowane pod farbami do włosów, byle tylko nie było ich widać, obecnie przechodzą swego rodzaju renesans.

Wspaniale, że gwiazdy światowego formatu przełamują tabu i odchodzą od ukrywania tego, jaka jest natura. Zdecydowanie siwe włosy to hit roku 2021 i mamy nadzieję, ze tak już zostanie! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.