Oto 5 kobiet, które znają się na tym najlepiej!

Aleksandra Charzewska 6 sierpnia 2018 14:31

Jakie są zalety rozświetlonego makijażu? Świeży i młodzieńczy wygląd! Jeżeli nie jesteś zwolenniczką błysku lato to czas, żeby się do niego przekonać. O tym jak wiele zalet ma glow makijaż wiedzą gwiazdy, które rozświetlać lubią nie tylko twarz, ale całe ciało. Zobacz, kto jest prawdziwym mistrzem rozświetlacza!  

1/5
chrissy teigen
Copyright @east news
1/5

Chrissy Teigen

Modelka tak bardzo kocha rozświetlony makijaż, że marka kosmetyczna BECCA zaproponowała jej stworzenie własnej kolekcji połyskujących produktów. Chrissy od razu się zgodziła!

2/5
Shay Mitchell
Copyright @east news
2/5

Shay Mitchell

Amerykańska aktorka uchodzi za mistrzynię makijażu glow. Uwielbia rozświetlać nie tylko twarz, ale także ramiona i dekolt. 

3/5
Emily Ratajkowski
Copyright @getty images
3/5

Emily Ratajkowski

Emily uwielbia błyszczeć! Szczególnie na czerwonym dywanie. Wtedy nigdy nie zapomina o rozświetleniu całego ciała – dekoltu, ramion i nóg. 

4/5
amy jackson
Copyright @getty images
4/5

Amy Jackson

Błyszczący cień, róż z drobinkami, połyskujący bronzer, a do tego rozświetlacz – angielska aktorka Amy  Jackson lubi iść na całość. 

5/5
priyanka chopra
Copyright @getty images
5/5

Priyanka Chopra

Złoty rozświetlacz pięknie komponuje się z ciemną karnacją. Wie o tym Priyanka, która na wielkie wyjścia zawsze wybiera makijaż glow

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.