Oto 5 kobiet, które znają się na tym najlepiej!

Aleksandra Charzewska 6 sierpnia 2018 14:31

Jakie są zalety rozświetlonego makijażu? Świeży i młodzieńczy wygląd! Jeżeli nie jesteś zwolenniczką błysku lato to czas, żeby się do niego przekonać. O tym jak wiele zalet ma glow makijaż wiedzą gwiazdy, które rozświetlać lubią nie tylko twarz, ale całe ciało. Zobacz, kto jest prawdziwym mistrzem rozświetlacza!  

1/5
chrissy teigen
Copyright @east news
1/5

Chrissy Teigen

Modelka tak bardzo kocha rozświetlony makijaż, że marka kosmetyczna BECCA zaproponowała jej stworzenie własnej kolekcji połyskujących produktów. Chrissy od razu się zgodziła!

2/5
Shay Mitchell
Copyright @east news
2/5

Shay Mitchell

Amerykańska aktorka uchodzi za mistrzynię makijażu glow. Uwielbia rozświetlać nie tylko twarz, ale także ramiona i dekolt. 

3/5
Emily Ratajkowski
Copyright @getty images
3/5

Emily Ratajkowski

Emily uwielbia błyszczeć! Szczególnie na czerwonym dywanie. Wtedy nigdy nie zapomina o rozświetleniu całego ciała – dekoltu, ramion i nóg. 

4/5
amy jackson
Copyright @getty images
4/5

Amy Jackson

Błyszczący cień, róż z drobinkami, połyskujący bronzer, a do tego rozświetlacz – angielska aktorka Amy  Jackson lubi iść na całość. 

5/5
priyanka chopra
Copyright @getty images
5/5

Priyanka Chopra

Złoty rozświetlacz pięknie komponuje się z ciemną karnacją. Wie o tym Priyanka, która na wielkie wyjścia zawsze wybiera makijaż glow

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.