Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Joanna Koroniewska pokazała się nago na bardzo odważnym zdjęciu!

"Zniszczyłaś swój wizerunek" - piszą fani

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 16:30
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Grała w wielu popularnych filmach i serialach, jak choćby "M jak miłość", "Daleko od noszy" czy "Ślad". Ostatnio gwiazda razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie, gdzie prowadzą transmisje na żywo i rozmowy z gwiazdami. Trzeba przyznać, że podczas pandemii zebrali sporą grupę wiernych obserwatorów. Ostatnio Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów na Instagramie nowym zdjęciem. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Tym razem nie pokazała się w codziennej stylizacji, ale... Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless, zasłaniając piersi jedynie telefonem. Trzeba przyznać, że to zdjęcie wzbudziło spore kontrowersje wśród fanów, nie wszyscy zareagowali pozytywnie.

Ale po co ta nagość? Zgorszyłam się. W pewnym wieku już nie wypada

Joasiu, zniszczyłas swój wizerunek.....😞

Ok ale po co taka pierwsza naughty fota. I tak Was lubię

Asia ubierz się!! 🙉🔥😂

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadal stoję pod TĄ ścianą. Miałam się nie odzywać, ALE jednak nie mogę. NAPRAWDĘ NIE MOGĘ zrozumieć niektórych ludzi wytykających wciąż i wciąż innym cokolwiek. To, że na co drugim zdjęciu nie prężę się w pracy to ŚWIADOMY i celowy zabieg. Ileż można oglądać te same zdjęcia z prób w teatrze czy np. ze studia dubbingowego. Śmieję się bo tak już mam. Kocham skakać. Ja naprawdę uwielbiam Instagram. Ktoś kiedyś mi napisał, że muszę być bardzo płytka skoro piszę, że Instagram to MOJA PASJA. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️ Na szczęście TYCH dobrze życzących jest ZNACZNIE więcej. A TYCH, którzy SAMI mają pewnie problemy ze sobą współczuję, ale NIE AKCEPTUJĘ. Mam wrażenie, że niektórzy zakładają konta TYLKO po to żeby poprawić SOBIE humor, krytyką innych. Współczuję. 🖤 A jeśli chcecie wiedzieć co u mnie zapraszam o 9.00 jutro do @onetrano, razem z @odetamoro porozmawiamy jak ten czas po kwarantannie u mnie wygląda. Ściskam 💋Dzisiaj nie ma #domówkaudowborów. Jutro postaramy się, będzie wydanie specjalne, z zupełnie innego miejsca. Nie z domu. 🙌✌️🤩 #stopHEJT #szczeżuja #możeszmiskoczyć #dowboryBEhappy #czasemHAPPY #CZASEMnie #natural #staynatural #dobranoc #💫🌙

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.