Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Paweł Deląg pokazał zdjęcie z przeszłości! Co za metamorfoza!

Aktor wyglądał kiedyś niczym z Hollywood!

Aleksandra Frankowska 25 maja 2021 18:27
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Chociaż jakiś czas temu odszedł nieco w cień, na swoim Instagramie wciąż jest bardzo aktywny, a jego fanów, a raczej fanek… przybywa. Głośno mówiło się kiedyś o jego przyjaźni i rzekomej relacji z Dominiką Kulczyk, córką Jana Kulczyka, jednak oboje nigdy nie potwierdzili plotek o bliższej relacji. Wśród jego zdjęć pojawiła się fotografia z 1992 roku, kiedy dopiero zaczynał swoją karierę. Jak wówczas wyglądał Paweł Deląg i jak bardzo się zmienił?

Zobacz też: „Całe życie byłem indywidualistą”. Paweł Deląg obchodzi dziś 51. urodziny!

Paweł Deląg pokazał zdjęcie z przeszłości

Nic dziwnego, że aktor porównywany jest do Brada Pitta, jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Zdjęcie, które pokazał na swoim Instagramie pochodzi sprzed 29 lat z początków swojej kariery. Grał wówczas w filmie Śmierć w płytkiej wodzie.

Mój pierwszy film, pierwsza główna rola "Śmierć w płytkiej wodzie" - 1992. Jeszcze będąc na studiach, wszystko mając przed sobą. Z sympatią patrzę na tego młodego człowieka, pewnie wiele można było inaczej, lepiej. Ale ten starszy o to wszystko, co ten młody jeszcze nie wiedział, może dziś fajne historie (filmy, scenariusze, role) dzięki temu opowiadać i to jest mega dobre - napisał aktor.

Czytaj też: Karolina Pisarek, Paweł Deląg czy bracia Collins? Kto wygra „Ameryka Express”?

Paweł Deląg wygląda teraz świetnie, z roku na rok coraz bardziej przystojny. Czas zdecydowanie działa na jego korzyść, a fanki nie mogą powstrzymać się od komplementów. Widzicie podobieństwo do Brada Pitta? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.