Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Paweł Deląg pokazał zdjęcie z przeszłości! Co za metamorfoza!

Aktor wyglądał kiedyś niczym z Hollywood!

Aleksandra Frankowska 25 maja 2021 18:27
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Chociaż jakiś czas temu odszedł nieco w cień, na swoim Instagramie wciąż jest bardzo aktywny, a jego fanów, a raczej fanek… przybywa. Głośno mówiło się kiedyś o jego przyjaźni i rzekomej relacji z Dominiką Kulczyk, córką Jana Kulczyka, jednak oboje nigdy nie potwierdzili plotek o bliższej relacji. Wśród jego zdjęć pojawiła się fotografia z 1992 roku, kiedy dopiero zaczynał swoją karierę. Jak wówczas wyglądał Paweł Deląg i jak bardzo się zmienił?

Zobacz też: „Całe życie byłem indywidualistą”. Paweł Deląg obchodzi dziś 51. urodziny!

Paweł Deląg pokazał zdjęcie z przeszłości

Nic dziwnego, że aktor porównywany jest do Brada Pitta, jednego z najprzystojniejszych aktorów na świecie. Zdjęcie, które pokazał na swoim Instagramie pochodzi sprzed 29 lat z początków swojej kariery. Grał wówczas w filmie Śmierć w płytkiej wodzie.

Mój pierwszy film, pierwsza główna rola "Śmierć w płytkiej wodzie" - 1992. Jeszcze będąc na studiach, wszystko mając przed sobą. Z sympatią patrzę na tego młodego człowieka, pewnie wiele można było inaczej, lepiej. Ale ten starszy o to wszystko, co ten młody jeszcze nie wiedział, może dziś fajne historie (filmy, scenariusze, role) dzięki temu opowiadać i to jest mega dobre - napisał aktor.

Czytaj też: Karolina Pisarek, Paweł Deląg czy bracia Collins? Kto wygra „Ameryka Express”?

Paweł Deląg wygląda teraz świetnie, z roku na rok coraz bardziej przystojny. Czas zdecydowanie działa na jego korzyść, a fanki nie mogą powstrzymać się od komplementów. Widzicie podobieństwo do Brada Pitta? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.