Natalia Szroeder
Fot. Facebook @Natalia Szroeder
O tym się mówi!

Natalia Szroeder zdradziła szokujący sekret swojej codziennej pielęgnacji!

Wiemy, co wpływa na jej niesamowity wygląd!

Aleksandra Frankowska 16 kwietnia 2021 12:27
Natalia Szroeder
Fot. Facebook @Natalia Szroeder

Natalia Szroeder zachwyca nie tylko piękną, zgrabną figurą, ale również nieskazitelną cerą. Wokalistka i dziewczyna rapera Quebonafide jakiś czas temu zdradziła, w jaki sposób dba o cerę. Fani często zwracają uwagę na to, jak gładka i delikatna jest jej skóra, zarzucając ją pytaniami o sekret pielęgnacji. Wydawałoby się, że korzysta z drogich specyfików, które działają niesamowicie. Za jej urodą nie stoją też wymyślne zabiegi kosmetyczne. Okazuje się, że sekret jest zupełnie inny!

Czytaj również: Natalia Szroeder zdradziła sekret swojej diety! Schudła aż 10kg!

Natalia Szroeder wyjawiła sekret swojej urody

W jednym z wywiadów dla magazynu Hot Moda Szroeder opowiedziała, że swój młody wygląd pełen blasku zawdzięcza tajemnemu sposobowi dbania o cerę. W rozwinięciu opowiedziała, że najskuteczniejsze w jej przypadku są maseczki z błota Morza Martwego. To właśnie one sprawiają, że jej skóra jest błyszcząca, gładka i pozbawiona niedoskonałości. Wokalistka zdradziła również, że uwielbia kremy nawilżające, a najczęściej używa tych z linii Nivea.

To świetna wiadomość dla jej fanek, które mogą wypróbować jej sposób pielęgnacji, który jest niemal na każdą kieszeń. 

Zobacz też: Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini! Wokalistka ma niesamowite ciało!

natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder
 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.