włosy w kolorze espresso
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Espresso brown to najmodniejszy odcień włosów na jesień

Wygląda naprawdę apetycznie

Marta Cieplak 29 listopada 2021 16:10
włosy w kolorze espresso
Fot. adobe.stock.com

Jesień to czas, kiedy większość kobiet przyciemnia włosy. Ale wszystkie stają przed dylematem, na jaki odcień brązu się zdecydować, bo jest ich przecież cała gama. Dlatego podpowiadamy, że jesienią najmodniejszy odcień brązu to ten inspirowany mocną kawą, a więc espresso brown. Zobacz, jak go nosić, by zachwycać.

ZOBACZ TAKŻE: Płukanka z octu jabłkowego to naturalny sposób na gładkie, lśniące włosy!

Espresso brown - najmodniejszy kolor włosów na jesień 2021

Kolor espresso brown, zainspirowany filiżanką czarnej kawy, to neutralny, wielowymiarowy ciemny brąz z kroplą czerni. Jego wyróżnikiem jest także niezwykły blask włosów. Nie jest to jednak zawsze ten sam kolor – twój fryzjer może dopasować go do twojej karnacji i sprawić, by był bardziej chłodny lub ciepły. Można też łączyć go z jaśniejszymi pasemkami.

Co ważne, kolor ten nie jest zbyt wymagający. Jeśli nie masz siwych włosów, na jego odświeżenie będziesz musiała umawiać się co 8 tygodni. Można też pomiędzy koloryzacjami sięgnąć po specjalne odzywki z pigmentem, które w nazwie mają słowo espresso. Dzięki nim kolor wciąż będzie nasycony i pełen blasku nawet ponad miesiąc od farbowania.

Nie jesteś przekonana do tak ciemnego koloru? Zanim zdecydujesz się na permanentną koloryzację najpierw zrób sobie półtrwały kolor, który wypłucze się po 6 tygodniach i nie pozostawi po sobie odrostów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Redken (@redken)

Ogromnym plusem odcienia espresso brown jest to, że pasuje niemal do każdej karnacji, ale także fakt, że ładnie się komponuje z wieloma stylizacjami. Pasuje i do klasycznej elegancji i do stylu boho czy awangardowego. Dlatego jeśli marzysz o przyciemnieniu włosów, koniecznie zdecyduje się tej jesieni właśnie na espresso brown.

ZOBACZ TAKŻE: Oto najmodniejsze fryzury, długości i kolory włosów na jesień i zimę 2021

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.