najlepsze zabiegi ujędrniające
Fot. master1305/adobestock.com
Ze świata urody

Trendy na wiosnę 2021: terapie łączone w medycynie estetycznej.

Dzięki nim twoja skóra będzie wyglądać jak nigdy dotąd!

Redakcja VIVA! 2 marca 2021 11:45
najlepsze zabiegi ujędrniające
Fot. master1305/adobestock.com

Wiosną przede wszystkim skupiamy się na tym, jak wygląda nasze ciało – chcemy, by było szczuplejsze i bardziej jędrne. Za to łatwo zapominamy wtedy o twarzy, która po zimowych miesiącach wymaga równie dużo wsparcia. Na szczęście z pomocą przychodzą zupełnie nowe rozwiązania, takie jak terapie łączone, dzięki którym można osiągnąć spektakularne rezultaty w krótkim czasie! Oto, jak działają.

Jak odmłodzić skórę w trzy tygodnie

Aby osiągnąć efekt pięknej, zdrowej i odmłodzonej skóry wystarczy skorzystać z metody łączonych terapii – suplementacji, kosmetyków do stosowania w domu, mezoterapii, wypełniaczy i Zaffiro połączonych pod nazwą Nlift. Dlaczego akurat te procedury, a nie inne? Bo nad tym protokołem przez lata pracowali lekarze i naukowcy tak, by stworzyć możliwie najszybsze połączenie zabiegów z najlepszych skutkiem. I to się udało. Po badaniach (pobrano do nich próbki skóry przed i po całej procedurze) okazało się, że po 21 dniach wzrost nawilżenia skóry wyniósł 45%, elastyczności 60%, a fibroblastów aż 101%. To odkrycie było szokiem nawet dla ekspertów, bo nikt nie spodziewał się aż takich rewelacyjnych wyników!

skóra latem
Fot. halayalex/adobe.stock.com

Jak dokładnie wygląda procedura Nlift?

Pierwszego dnia wykonywany jest zabieg mezoterapii Hydro Deluxe połączony z profesjonalną pielęgnacją. Dokładnie 7 dni później pacjentka pojawia się na kolejnej wizycie, podczas której wykonuje się zabieg Zaffiro i przywraca objętość środkowej części twarzy za pomocą wypełniaczy, których rodzaj dobiera się w zależności od indywidualnych wskazań. Dodatkowo już od pierwszego dnia pacjentka stosuje przeznaczony dla niej suplement oraz kosmeceutyki do pielęgnacji domowej marki Neauvia.

Całość nie wymaga więc od nas zbyt wiele pracy. Wystarczą dwie wizyty w gabinecie medycyny estetycznej i codzienna pielęgnacja, by zauważyć rezultaty gołym okiem. Co ważne, będą się one utrzymywały w skórze jeszcze przez wiele miesięcy! 

Dlatego jeśli chcesz zrobić coś dla swojej skóry przed latem, Nlift może być doskonałym pomysłem.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?