kremy do opalania 2021 lancaster
Fot. materiały prasowe
Ze świata urody

Najlepsze kremy do opalania dla skóry wrażliwej?

Poznajcie nową linię Sun Sensitive Lancaster!

Marta Cieplak 18 maja 2021 11:15
kremy do opalania 2021 lancaster
Fot. materiały prasowe

Wiosna już w pełni, a za chwilę lato. A wraz z latem nadchodzi czas opalania. Aby było bezpieczne, już teraz zaopatrz się we właściwe kosmetyki z dobrymi filtrami. Dzięki nim czas spędzony na słońcu przyniesie tylko piękną, zdrową opaleniznę, a nie podrażnienia. Jak wybrać te najlepsze? Podpowiadamy!

ZOBACZ TEŻ: Jaki krem do opalania wybrać? Jak często go nakładać?

Najlepsze kremy przeciwsłoneczne dla aktywnych

50 lat po wprowadzeniu na rynek pierwszego produktu z filtrami przeciwsłonecznymi oraz zaprezentowaniu wielu innowacji w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej, Lancaster przedstawia w nowej odsłonie linię kosmetyków przeciwsłonecznych dla skóry wrażliwej. Nowe formuły są czyste i przyjazne dla środowiska oceanu. 

Aby można było cieszyć się słońcem i spędzać cudowne lato na łonie dziewiczej przyrody, marka Lancaster podjęła podwójne wyzwanie dzięki nowej linii Sun Sensitive: zaprezentowała w niej czyste i przyjazne dla oceanu formuły bez żadnych ustępstw w kwestii wysokiej skuteczności i zmysłowości, co zawsze nam gwarantowała. Nawet delikatne rodzaje skóry mogą korzystać teraz z legendarnej opalenizny Lancaster: osławionej, promiennej, jednolitej i długotrwałej – symbolu Riwiery Francuskiej!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy po szczepieniu i przechorowaniu Covid-19 można się opalać?

Nowe produkty do opalania Lancaster Sun Sensitive


Formuły Sun Sensitive są:

  • Przyjazne dla oceanu. Ograniczono negatywny wpływ kosmetyków na ekosystemy morskie, stosując formuły odporne na wodę, niezawierające rozpuszczalnych w wodzie filtrów przeciwsłonecznych. W Sun Sensitive marka Lancaster opracowała kompozycję filtrów przeciwsłonecznych bez takich składników jak: Oksybenzon, Oktinoksat, Oktokrylen, Homosalat, a także bez nanocząsteczek, aby spełnić wymagania większości obowiązujących norm czystości. Ponadto opakowania produktów wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu .
  • Czyste. Respektują skórę wrażliwą, mają minimalistyczną, wegańską recepturę, zawierają tylko to, co niezbędne składniki i posiadają urzekający, łagodny dla skóry zapach (pozbawiony oznaczonych alergenów).
  • Skuteczne i zmysłowe. Oferują optymalną ochronę dzięki technologii Full Light, która bierze na cel 100% spektrum promieni słonecznych; zapewniają szeroki wybór konsystencji, aby można było czerpać przyjemność z powtarzalnej aplikacji i ochrony przez cały dzień.

Co gwarantują?

  • Optymalną ochronę dzięki technologii Full Light, która oddziałuje na 100% spektrum promieni słonecznych (UVB, UVA, światło widzialne i promienie podczerwone).
  • Redukują zaczerwienienia i uczucie dyskomfortu, a zarazem chronią skórę wrażliwą przed uszkodzeniami powodowanymi przez słońce. Zawierają kompleks Sunsicalm – nowy składnik naturalnego pochodzenia. 
  • Promienną i trwałą opaleniznę rozwijającą się stopniowo dzięki słynnemu kompleksowi Tan Activator, który stymuluje proces opalania, aby lato trwało bez końca. 
  • Wygodną formę sprayu do twarzy i ciała specjalnie dla dzieci, który zaspokaja wszelkie dziecięce potrzeby (jest odporny na piasek, można go nanosić na mokrą skórę, nie wywołuje łez, jest wodoodporny i bezzapachowy).  

W linii Sun Sensitive znajdują się trzy produkty: 
 Spray dla dzieci o konsystencji mleczka do ciała z SPF50, Sun for Kids, 129 zł 

Lancaster sun senstive kids
Fot. materiały prasowe

Beztłuszczowy fluid o konsystencji mleczka do twarzy SPF50 Oil Free Milky Fluid, 189 zł

Lancaster sun senstive do twarzy
Fot. materiały prasowe

 i Beztłuszczowe mleczko do ciała z SPF50 Oil Free Milk, 129 zł. 

Lancaster sun senstive do ciała
Fot. materiały prasowe

Co ważne, Lancaster został pierwszą w historii marką produktów do opalania, którą nagrodzono prestiżowym srebrnym certyfikatem C2C w kategorii „Materiał Bezpieczny dla Zdrowia”, przyznawanym przez Instytut Innowacji Produktów Cradle to Cradle.

Certyfikat ten potwierdza, że 100% składników stosowanych w gamie Lancaster Sun Sensitive – pierwszej czystej, wegańskiej i najbardziej przyjaznej dla środowiska linii produktów marki Lancaster – spełnia surowe kryteria określone przez Instytut. Dokument ten uznaje, że do powstania kolekcji przyczyniły się innowacje służące zrównoważonemu rozwojowi. Certyfikat stanowi także podstawę do dalszego zrównoważonego rozwoju oraz zwiększania bezpieczeństwa produktów do opalania.

Kosmetyki Lancaster dostępne są w sieciach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…