Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata urody

Michał Szpak szokuje wakacyjnym manicure! Fani tego się nie spodziewali!

Wokalista uwielbia kontrowersje!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 12:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak od zawsze uwielbiał szokować swoich fanów. Nie inaczej było kiedy zdecydował się zaprosić ich na koncert. Oczy wszystkich zwrócone były na jego manicure, a zwłaszcza jeden paznokieć, na którym umieścił dość kontrowersyjną grafikę. Nawet jego fani byli w szoku!

Czytaj też: Michał Szpak rozpętał kolejną burzę w sieci. Upodobnił się do Jezusa?

Michał Szpak to mistrz kontrowersji

Wokalista swoją karierę zaczął od udziału w programie X-Factor. Wówczas już wyglądał zupełnie inaczej niż inni uczestnicy, okazując swoją artystyczną stronę poprzez wizerunek sceniczny. Chętnie zakładał biżuterię i malował paznokcie. Obecnie jego kariera nabiera tempa. W 2016 roku zajął 8. Miejsce w konkursie Eurowizji, zasiadał również w jury programu The Voice Of Poland.

Zobacz też: Półnagi Michał Szpak zaszokował stylizacją w Sopocie! Internauci podzieleni

Michał Szpak pokazał kontrowersyjny manicure

Szpak uwielbia szokować. Tym razem kiedy zapraszał swoich fanów na koncert poprzez swój Instagram, zamieścił tam zdjęcie, które zwróciło uwagę obserwatorów. Wszyscy patrzyli na jego manicure – cielisty z wzorami. Na jednym paznokciu wyraźnie widnieje penis.

W komentarzach pojawiło się wiele zaczepnych treści na temat jego manicure. Co o tym myślicie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?