Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata urody

Michał Szpak szokuje wakacyjnym manicure! Fani tego się nie spodziewali!

Wokalista uwielbia kontrowersje!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 12:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak od zawsze uwielbiał szokować swoich fanów. Nie inaczej było kiedy zdecydował się zaprosić ich na koncert. Oczy wszystkich zwrócone były na jego manicure, a zwłaszcza jeden paznokieć, na którym umieścił dość kontrowersyjną grafikę. Nawet jego fani byli w szoku!

Czytaj też: Michał Szpak rozpętał kolejną burzę w sieci. Upodobnił się do Jezusa?

Michał Szpak to mistrz kontrowersji

Wokalista swoją karierę zaczął od udziału w programie X-Factor. Wówczas już wyglądał zupełnie inaczej niż inni uczestnicy, okazując swoją artystyczną stronę poprzez wizerunek sceniczny. Chętnie zakładał biżuterię i malował paznokcie. Obecnie jego kariera nabiera tempa. W 2016 roku zajął 8. Miejsce w konkursie Eurowizji, zasiadał również w jury programu The Voice Of Poland.

Zobacz też: Półnagi Michał Szpak zaszokował stylizacją w Sopocie! Internauci podzieleni

Michał Szpak pokazał kontrowersyjny manicure

Szpak uwielbia szokować. Tym razem kiedy zapraszał swoich fanów na koncert poprzez swój Instagram, zamieścił tam zdjęcie, które zwróciło uwagę obserwatorów. Wszyscy patrzyli na jego manicure – cielisty z wzorami. Na jednym paznokciu wyraźnie widnieje penis.

W komentarzach pojawiło się wiele zaczepnych treści na temat jego manicure. Co o tym myślicie? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.