Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata urody

Michał Szpak szokuje wakacyjnym manicure! Fani tego się nie spodziewali!

Wokalista uwielbia kontrowersje!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 12:27
Michał Szpak ma krótkie włosy?
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak od zawsze uwielbiał szokować swoich fanów. Nie inaczej było kiedy zdecydował się zaprosić ich na koncert. Oczy wszystkich zwrócone były na jego manicure, a zwłaszcza jeden paznokieć, na którym umieścił dość kontrowersyjną grafikę. Nawet jego fani byli w szoku!

Czytaj też: Michał Szpak rozpętał kolejną burzę w sieci. Upodobnił się do Jezusa?

Michał Szpak to mistrz kontrowersji

Wokalista swoją karierę zaczął od udziału w programie X-Factor. Wówczas już wyglądał zupełnie inaczej niż inni uczestnicy, okazując swoją artystyczną stronę poprzez wizerunek sceniczny. Chętnie zakładał biżuterię i malował paznokcie. Obecnie jego kariera nabiera tempa. W 2016 roku zajął 8. Miejsce w konkursie Eurowizji, zasiadał również w jury programu The Voice Of Poland.

Zobacz też: Półnagi Michał Szpak zaszokował stylizacją w Sopocie! Internauci podzieleni

Michał Szpak pokazał kontrowersyjny manicure

Szpak uwielbia szokować. Tym razem kiedy zapraszał swoich fanów na koncert poprzez swój Instagram, zamieścił tam zdjęcie, które zwróciło uwagę obserwatorów. Wszyscy patrzyli na jego manicure – cielisty z wzorami. Na jednym paznokciu wyraźnie widnieje penis.

W komentarzach pojawiło się wiele zaczepnych treści na temat jego manicure. Co o tym myślicie? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?