Tak ciemnych włosów jeszcze nie miała!

Aleksandra Charzewska 5 listopada 2018 13:59

Przez kilka ostatnich miesięcy Agata Buzek była jasną blondynką! Właśnie w tym kolorze wystąpiła w filmie ,,High Life" u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona. Wczoraj Agata Buzek pochwaliła się na Instagramie zdjęciem na którym prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Jak teraz wygląda?

Metamorfoza Agaty Buzek

Agata Buzek miała już ciemny, wpadające w rudy kolor włosów, a także kilka odcieni blondu, ostatnio nosiła bardzo jasny. Teraz aktorka poddała swoje włosy koloryzacji i jest… brunetką! Kolor, na jaki się zdecydowała jest bardzo ciemny i chłodny. Buzek wyjawiła, że metamorfozę przeszła na potrzebę nowej roli.

Zdania na temat nowej fryzury aktorki są podzielone. Część fanów jest zachwycona ciemnym kolorem włosów, inni zaś twierdzą, że bardzo ją postarza.

„Piękna brunetka 😍 kocham Twój nowy look, ale zawsze wyglądasz pięknie 😘”, „Pani Agato proszę wrócić do blondu -tymi włosami postarzyła się Pani o 20 lat...przykro…” – pisani podzieleni obserwatorzy pod zdjęciem na Instagramie.

Co sądzicie o tej fryzurze aktorki? Do twarzy jej w nowym kolorze włosów? W naszej galerii sprawdźcie jak zmieniała się przez lata.  

1/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @Bartosz KRUPA
1/7

Agata Buzek w 2008 roku. Delikatna i naturalna.

2/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @TRICOLORS
2/7

W 2009 roku wygładzała i lekko prostowała włosy. Wyglądała świetnie!

3/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @TRICOLORS
3/7

Warkocz? Czemu nie! Agata Buzek w 2010 roku.

4/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @PRESS PHOTO CENTER
4/7

Aktorka przez długi czas miała baaardzo długie włosy! Tak wyglądała w 2013 roku.

5/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @TRICOLORS
5/7

Cieplejszy odcień włosów świetnie podkreśla niebieski kolor tęczówki Agaty Buzek. Tu w roku 2017.

6/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @FaceToFace/REPORTER
6/7

Na tym zdjęciu z 2018 roku aktorka do złudzenia przypomina Tildę Swinton! Zero makijażu i włosy zaczesane do góry. Jak dla nas zjawiskowo!

7/7
agata buzek metamorfoza
Copyright @instagram.com/agata.buzek_official/
7/7

Tak aktorka wygląda dziś! Podoba się wam ta zmiana?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.