Agata Buzek
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Szczere wyznanie Agaty Buzek o Robercie Pattinsonie: „Chyba troszeczkę mi zazdrości...”

Gdzie aktorka i hollywoodzki gwiazdor się spotkali?

Rafał Kowalski 30 lipca 2018 07:32
Agata Buzek
Fot. East News

Role w filmach Córka trenera i Pearl oraz udział w spektaklu Wyjeżdżamy to tylko niektóre z aktualnych zawodowych aktywności Agaty Buzek. Aktorka ma ręce pełne roboty, ale w najnowszym wywiadzie wyznaje, że kocha to co robi i każde kolejne doświadczenie cieszy ją niezmiernie. Nie inaczej jest w związku z wystąpieniem w filmie High Life, w którym Polka zagrała u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona!

Agata Buzek o Robercie Pattinsonie

Gwiazda kina wyznała, że o rolę w High Life nie musiała się szczególnie starać. Dodała także, że w międzynarodowej produkcji zagra… mężczyznę! „Rolę zaproponowała mi osobiście Claire Denis, która wielokrotnie oglądała „Phaedra(s)” w Paryżu. Potem pokazała nasz spektakl Robertowi Pattinsonowi, gdy byliśmy w Londynie, a on zobaczył go jeszcze raz podczas naszej wizyty w Nowym Jorku. Na początku miałam grać inną postać, ale wszystko się zmieniło i teraz gram pilota – rolę męską w scenariuszu”, powiedziała Buzek w wywiadzie z magazynem Pani.

Aktorka została też zapytana o to jak postrzega gwiazdora Hollywood – Roberta Pattinsona. Część odpowiedzi zaskakuje. „Normalny chłopak. Pracuje, lubi to, co robi. Ale odniosłam też wrażenie, że już swoje zdziałał w Hollywood, że bardzo docenia możliwości, jakie tam ma, ale już się tym nacieszył i teraz spróbowałby innych rzeczy: niepewnych, mniejszych, intymnych, może w teatrze. Igor Gorzkowski wystawia „Idiotę” Dostojewskiego, a ja gram księcia Myszkina. Mam nadzieję, że wciąż będą do mnie przychodziły takie propozycje. I może Robert Pattinson troszeczkę mi tego zazdrości…”, czytamy w miesięczniku.

Jak Agata Buzek wypadnie na dużym ekranie u boku światowych gwiazd? Jesteśmy bardzo ciekawi, ale niestety na seans High Life przyjdzie nam jeszcze poczekać. Data polskiej premiery filmu nie została bowiem jeszcze wyznaczona.  

Fot. East News

Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?