Agata Buzek
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Buzek została przyłapana ze znanym polskim aktorem na pocałunkach... 

Czy łączy ich coś więcej, niż przyjaźń?

Rafał Kowalski 6 października 2018 08:14
Agata Buzek
Fot. East News

Ta informacja w jednej chwili zelektryzowała wielbicieli Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Dwójka aktorów, która nigdy nie była ze sobą łączona, kilka dni temu została przyłapana przez fotografów na uściskach i pocałunkach, przez które musimy zadać sobie jedno pytanie. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Czy Agata Buzek jest z Jackiem Braciakiem?

O tym, że parę łączy coś więcej, niż przyjacielska więź mają świadczyć zdjęcia wykonane przez paparazzi i zamieszczone wczoraj w jednym z dzienników. Redaktorzy Super Expressu relacjonowali, że aktorzy spotkali się w jednej z urokliwych warszawskich kawiarni położonej przy ulicy Francuskiej. Kiedy wyszli z lokalu, mieli paść sobie w objęcia i namiętnie całować.

Para poznała się kilka miesięcy temu na planie filmu Córka trenera, którego polska premiera jeszcze przed nami. Później, na jednym z wydarzeń kulturalnych, Buzek i Braciak podobno poprosili o miejsca obok siebie i faktycznie tak zasiedli na widowni.

Internauci zastanawiają się jednak, czy to możliwe, aby gwiazdorzy byli w bliskiej relacji, ponieważ Agata Buzek od 12 lat jest żoną teologa, Adama Mazana. Jeszcze w maju aktorka dementowała plotki o tym, że przechodzi kryzys w małżeństwie i planuje rozwód. „Nic takiego się nie dzieje! Między mną, a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca”, tłumaczyła się aktorka w dzienniku Fakt.

Z kolei Jacek Braciak w 2002 roku zdecydował się na separację z był producentką filmową Iloną Braciak, z którą ma dwie córki – Jadwigę i Zofię. Niedługo potem poznał aktorkę Maję Hirsch, z która chciał spędzić resztę życia. Niestety i ten związek się rozpadł mimo że para doczekała się córki Marii. Od 2015 roku, czyli momentu, w którym uczucie aktora do Hirsch ostatecznie wygasło, gwiazdor spotykał się jeszcze z Renatą Dancewicz i Martą Ścisłowicz. A przynajmniej właśnie o tych romansach wiadomo mediom.

Co łączy Agatę Buzek i Jacka Braciaka? Czekamy na oficjalny komentarz aktorów tak, by nie wyrokować, a dać im szansę samodzielnie pochwalić się przyjaźnią lub miłością… 

Agata Buzek
Fot. Sebran D'Argent

Jacek Braciak
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.