Agata Buzek
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Buzek została przyłapana ze znanym polskim aktorem na pocałunkach... 

Czy łączy ich coś więcej, niż przyjaźń?

Rafał Kowalski 6 października 2018 08:14
Agata Buzek
Fot. East News

Ta informacja w jednej chwili zelektryzowała wielbicieli Agaty Buzek i Jacka Braciaka. Dwójka aktorów, która nigdy nie była ze sobą łączona, kilka dni temu została przyłapana przez fotografów na uściskach i pocałunkach, przez które musimy zadać sobie jedno pytanie. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Czy Agata Buzek jest z Jackiem Braciakiem?

O tym, że parę łączy coś więcej, niż przyjacielska więź mają świadczyć zdjęcia wykonane przez paparazzi i zamieszczone wczoraj w jednym z dzienników. Redaktorzy Super Expressu relacjonowali, że aktorzy spotkali się w jednej z urokliwych warszawskich kawiarni położonej przy ulicy Francuskiej. Kiedy wyszli z lokalu, mieli paść sobie w objęcia i namiętnie całować.

Para poznała się kilka miesięcy temu na planie filmu Córka trenera, którego polska premiera jeszcze przed nami. Później, na jednym z wydarzeń kulturalnych, Buzek i Braciak podobno poprosili o miejsca obok siebie i faktycznie tak zasiedli na widowni.

Internauci zastanawiają się jednak, czy to możliwe, aby gwiazdorzy byli w bliskiej relacji, ponieważ Agata Buzek od 12 lat jest żoną teologa, Adama Mazana. Jeszcze w maju aktorka dementowała plotki o tym, że przechodzi kryzys w małżeństwie i planuje rozwód. „Nic takiego się nie dzieje! Między mną, a mężem jest wszystko OK. Te informacje są wyssane z palca”, tłumaczyła się aktorka w dzienniku Fakt.

Z kolei Jacek Braciak w 2002 roku zdecydował się na separację z był producentką filmową Iloną Braciak, z którą ma dwie córki – Jadwigę i Zofię. Niedługo potem poznał aktorkę Maję Hirsch, z która chciał spędzić resztę życia. Niestety i ten związek się rozpadł mimo że para doczekała się córki Marii. Od 2015 roku, czyli momentu, w którym uczucie aktora do Hirsch ostatecznie wygasło, gwiazdor spotykał się jeszcze z Renatą Dancewicz i Martą Ścisłowicz. A przynajmniej właśnie o tych romansach wiadomo mediom.

Co łączy Agatę Buzek i Jacka Braciaka? Czekamy na oficjalny komentarz aktorów tak, by nie wyrokować, a dać im szansę samodzielnie pochwalić się przyjaźnią lub miłością… 

Agata Buzek
Fot. Sebran D'Argent

Jacek Braciak
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.