Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Jennifer Aniston zdradziła jaką szminkę nosiła na planie serialu Przyjaciele

To produkt kultowej firmy, który można nadal kupić!

Marta Baran 15 października 2019 19:30
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Mimo, że ostatni odcinek serialu Przyjaciele został wyemitowany 15 lat temu, ten klasyk nadal cieszy się ogromną popularnością na całym świecie! Serialowa Rachel Green, w którą wcieliła się Jennifer Aniston inspiruje do dziś fryzurą oraz makijażem. Aktorka postanowiła zdradzić tajny sekret jej pięknych ust, które mogliśmy zobaczyć w serialu. Kolor używanej przez Rachel szminki to model, który nadal możemy kupić i jest dostępny również w Polsce!

Makijaż w stylu Rachel z Przyjaciół

Jennifer Aniston na łamach Pop Sugar zdradziła, że na planie zawsze miała przy sobie pomadkę firmy MAC. Oczywiście w najmodniejszym kolorze, który był prawdziwym hitem w latach 90.! Odcień spalonej, ceglanej pomarańczy o nazwie Paramount – Satin, nadal jest pożądany przez kobiety. Kolor naniesiony na usta prezentuje się świetnie i będzie pasował do wszystkich odcieni skóry! Skusiłybyście się na taki odcień?  

Mody kolor z lat 90.
Fot. Materiały Prasowe

Pomadka MAC/Douglas.pl, 86zł/3g

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez jennifer aniston (@jennifer_aniston_the_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…