Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Jennifer Aniston zdradziła jaką szminkę nosiła na planie serialu Przyjaciele

To produkt kultowej firmy, który można nadal kupić!

Marta Baran 15 października 2019 19:30
Jennifer Aniston adoptuje dzieci z Meksyku?!
Fot. Getty Images

Mimo, że ostatni odcinek serialu Przyjaciele został wyemitowany 15 lat temu, ten klasyk nadal cieszy się ogromną popularnością na całym świecie! Serialowa Rachel Green, w którą wcieliła się Jennifer Aniston inspiruje do dziś fryzurą oraz makijażem. Aktorka postanowiła zdradzić tajny sekret jej pięknych ust, które mogliśmy zobaczyć w serialu. Kolor używanej przez Rachel szminki to model, który nadal możemy kupić i jest dostępny również w Polsce!

Makijaż w stylu Rachel z Przyjaciół

Jennifer Aniston na łamach Pop Sugar zdradziła, że na planie zawsze miała przy sobie pomadkę firmy MAC. Oczywiście w najmodniejszym kolorze, który był prawdziwym hitem w latach 90.! Odcień spalonej, ceglanej pomarańczy o nazwie Paramount – Satin, nadal jest pożądany przez kobiety. Kolor naniesiony na usta prezentuje się świetnie i będzie pasował do wszystkich odcieni skóry! Skusiłybyście się na taki odcień?  

Mody kolor z lat 90.
Fot. Materiały Prasowe

Pomadka MAC/Douglas.pl, 86zł/3g

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez jennifer aniston (@jennifer_aniston_the_official)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.