Kup jeden z wybranych przez nas kosmetyków, a wspomożesz badania nad tym nowotworem!

Marta Cieplak 15 października 2019 13:30

Dziś obchodzimy Europejski Dzień Raka Piersi. To dobry moment nie tylko by zdecydować się na regularne badania usg piersi i samobadanie, ale także by kupić kosmetyk, z którego część dochodu zostanie przeznaczona na badania nad rakiem albo na wspomaganie kobiet dotkniętych tą chorobą. Niektóre z nich można kupić tylko w październiku, inne nawet do czerwca 2019. Ale warto się spieszyć, bo te limitowane edycje szybko znikają ze sklepowych półek. A czy może być coś lepszego niż pomoc w słusznej sprawie? I to w tak pięknej oprawie? 

1/5
kosmetyki z różową wstążką 2019
Copyright @materiały prasowe
1/5

Odżywka i spray unoszący włosy u nasady, KEVIN MURPHY, od 105 zł. W ramach akcji Pokaż Różową Siłę, 1% z październikowej sprzedaży wszystkich różowych produktów marki, wesprze działania Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Produkty objęte akcją dostępne będą w salonach fryzjerskich oraz na www.hair2go.pl

2/5
kosmetyki z różową wstążką 2019
Copyright @materiały prasowe
2/5

Nawilżająco-rozświetlająca maska w płachcie Radiance Boost8ing Hydrating Sheet Mask Glowlace, GLAMGLOW, 45 zł. 20% z ceny detalicznej każdego produktu sprzedanego od 1 września 2019 do 30 czerwca 2020 r. na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1 prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

3/5
kosmetyki z różową wstążką 2019
Copyright @materiały prasowe
3/5

Supernawilżający lotion do twarzy, The Treatment Lotion, LA MER, 370 zł/100 ml.
Firma przekaże na badania 20% z ceny detalicznej każdego produktu sprzedanego od 1 września 2019 do 30 czerwca 2020 r. na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1 prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

4/5
kosmetyki z różową wstążką 2019
Copyright @materiały prasowe
4/5

Emulsja nawilżająca do twarzy Dramatically Different Moisturizing Lotion+, CLINIQUE, 189 zł/200 ml. Firma przekaże na badania 20% z ceny detalicznej każdego produktu sprzedanego od 1 września 2019 do 30 czerwca 2020 r. na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1 prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

5/5
kosmetyki z różową wstążką 2019
Copyright @materiały prasowe
5/5

Zestaw pomadek Pinks with Purpose Lip Color Duo, BOBBI BROWN, 205 zł. Firma przekaże na badania 20% z ceny detalicznej każdego produktu sprzedanego od 1 września 2019 do 30 czerwca 2020 r. na rzecz badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1 prowadzonych w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.